• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-3894-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی استانداری قزوین:

موفقیت ایسنای قزوین در جلب مخاطب و ایجاد حس اعتماد عمومی

مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: خبرگزاری ایسنا منطقه قزوین توانسته به‌دوراز سیاست زدگی به انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی و بررسی موضوعات و دغدغه‌های مردمی بپردازد و همین امر موجب شده این خبرگزاری بتواند با جلب مخاطبان حس اعتماد عمومی را به دست آورد.

مریم بیدخام مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی استانداری قزوین، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا از جمله خبرگزاری‌هایی است که جزء منابع و مراجع معتبر خبری مردم به شمار می‌رود.

وی افزود: وقتی می‌بینیم که خبری در این خبرگزاری منتشر می‌شود اعتماد عمومی نسبت به آن خبر جلب شده و این مهم‌ترین وجهی است که یک خبرگزاری اثرگذار می‌تواند در جامعه و بین مردم داشته باشد.

بیدخام با اشاره به اهمیت آزادگی رسانه‌ها اظهار کرد: گاهی ممکن است خبرهای منتشرشده در یک منبع خبری سمت‌وسوی سیاسی داشته باشد که این موضوع امری اجتناب‌ناپذیر است.

این مسئول ادامه داد: اعتقاد دارم رسانه‌ها نباید نگاه‌های جانب‌دارانه داشته باشد لذا باید به‌دوراز سیاست زدگی به ایفای نقش خود در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی بپردازند.

مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی استانداری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: خبرگزاری ایسنا منطقه قزوین توانسته به‌دوراز سیاست زدگی به انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی و بررسی موضوعات و دغدغه‌های مردمی بپردازد و همین امر موجب شده این خبرگزاری بتواند با جلب مخاطبان حس اعتماد عمومی را به دست آورد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: