• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-1697-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک:

نقش اصحاب رسانه در اشاعه فرهنگ زیست‌محیطی بی‌بدیل است

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک نقش اصحاب رسانه در اشاعه فرهنگ زیست‌محیطی را در راستای تحقق اصل 50 قانون اساسی و دست‌یابی به اهداف توسعه پایدار بسیار با اهمیت و پرتأثیر عنوان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
محمد ایران‌نژاد با حضور در شورای رسانه شهرستان آبیک ضمن تبریک 17 مرداد روز خبرنگار اظهار  کرد: خبرنگاران بازوان توانمند دولت در عرصه اطلاع‌رسانی و طلایه‌داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و نوشته‌های آن‌ها طلوع حقیقت و بیان حرف‌های کسانی است که نمی‌توانند بگویند و فاقد رسانه هستند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک در جمع اصحاب رسانه گفت: موضوع محیط زیست موضوع جهانی است و باید با آن به شکل منطقی برخورد کرد.

وی گرم شدن کره زمین و تغییرات اقلیمی و به تبع آن بحران آب را از مشکلات عمده محیط زیست بشر برشمرد و یادآور شد: بهره‌برداری غیرمعقول انسان از منابع طبیعی آسیب‌های جدی به پیکره محیط زیست وارد کرده و بعضا آسیب‌های وارده به محیطزیست جبران‌ناپذیر است.

ایران‌نژاد ضمن تشریح چالش‌های زیست محیطی شهرستان، به کنفرانس تغییر اقلیم پاریس در سال 2015 اشاره کرد و افزود: امروزه بخشی اعظمی از بودجه کشور صرف مقابله با بحران‌های زیست‌محیطی می‌شود که نمونه بارز آن پدیده ریزگردها و آتش‌سوزی جنگل ها است که در اثر عدم توجه انسان به موضوعات محیط زیست است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک در پایان نقش اصحاب رسانه در اشاعه فرهنگ زیست‌محیطی را در راستای تحقق اصل 50 قانون اساسی و دست‌یابی به اهداف توسعه پایدار بسیار با اهمیت و پرتأثیر عنوان کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: