• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-4094-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

درخشش خبرنگاران ایسنا در هفتمین جشنواره مطبوعات قزوين

آرزو ياركه سلخوری،‌ حسن عابدينی و مهدی معتمد خبرنگاران و عکاس ایسنا در بخش‌های مصاحبه،‌ تيتر و عكس در هفتمين جشنواره مطبوعات استان قزوين موفق به كسب رتبه شدند. 

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، هفتمین جشنواره مطبوعات استان قزوین در بخش‌های مختلف شامل خبر، مصاحبه، گزارش تحلیلی - توصیفی، گزارش خبری، گزارش ورزشی و همچنین تیتر، عکس، صفحه‌آرایی، سرمقاله و یادداشت، یادداشت سیاسی و یادداشت اجتماعی برگزار شد.

در این جشنواره حدود 600 اثر و 120 شرکت کننده حضور یافته بودند که از 30 نفر در بخش‌های یادداشت سیاسی، گزارش خبری، گزارش ورزشی، خبر، مصاحبه، یادداشت اجتماعی، عکس، گزارش تحلیلی و تیتر تجلیل شد که خبرنگاران ایسنا در سه بخش حائز رتبه برتر شدند.

در بخش یادداشت سیاسی ولی‌اله حسین‌زاده از «هفته نامه مینودر»، مهدی بیگدلو از «رایحه مهر» و حسن حسن‌زاده از «آرمان امروز»، در بخش سرمقاله و یادداشت آرش شایسته‌نیا، سرافراز فتحی از «آوای میهن» و حدیث حیدری از «هفته‌نامه مینودر»، در بخش یادداشت اجتماعی محمد حسن سلیمانی از «ولایت»، نصرت‌الله علیرضایی از «تابان» و فریبا قاسمی از «هفته نامه مینودر» حائز رتبه اول تا سوم شدند.

در بخش گزارش تحلیلی نفیسه کلهر از «ولایت»، عاطفه مشایخی از «مینودر» و میترا بهرامی از «پیام شهر»، در بخش گزارش خبری پروین شهسواری، زینب کلهر از «خبرگزاری مهر» و رکسانا رضایی از «نگاه قزوین»، در بخش گزارش ورزشی محمد بهرامی از «ولایت»، اسماعیل حسینی از «مینودر»، هادی درزی رامندی از «خبرگزاری ایرنا» و امیر رجبی از «فروردین امروز» اول تا سوم شدند.

در بخش تیتر نفیسه مهرداد از «هفت دی»، حسن عابدینی از «ایسنا» و میترا بهرامی از «نسیم حق»،در بخش خبر علیرضا ناصری از «صدا و سیما»، رضا اسدی از «ایرنا» و مریم جواهران از «پیام شهر»، در بخش مصاحبه «محمدرضا نوروزیان» از گذرنیوز ،آرزو یارکه سلخوری از «ایسنا» و محمدرضا قزوینی مقدم از «ولایت» و در بخش عکس محمد جوادی امینی از «صبح قزوین»، مهدی معتمد از «ایسنا» و شیرین برزگر از «همشهری»، در بخش صفحه آرایی نيز فهیمه قزوینی  امیر نصرت آقایی و امیر جاوید مهر مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: