• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-1497-5
  • خبرنگار : 59022
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری مراسم تکریم و معارفهٔ روسای آموزش‌وپرورش شهرستان تاکستان

مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره آموزش‌وپرورش شهرستان تاکستان با حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
ظهر امروز آیین تکریم و معارفهٔ روسای آموزش‌وپرورش شهرستان تاکستان با حضور بهمن طاهرخانی نمایندهٔ مردم تاکستان، سالار قاسمی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، سرهنگ حسینیانی فرمانده سپاه ناحیهٔ امام علی (ع)، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و فرهنگیان در سالن مهدیهٔ شهر تاکستان برگزار شد.

بهمن طاهرخانی نمایندهٔ مردم شهرستان تاکستان در این مراسم با اشاره به نهضت عاشورا و توجه به آموزه‌های دین اسلام، عدالت محوری، اعتدال‌گرایی، توجه به رشد شاخص‌ها، پرهیز از جانب‌داری‌های سیاسی و جناحی، حرکت در مسیر خدمات‌رسانی مطلوب و ارتقاء جایگاه آموزش‌وپرورش را در ابعاد مختلف و خدمت صحیح و خداپسندانه به مردم را خواستار شد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین، در جمع مدیران و فرهنگیان شهرستان تاکستان، اعتلای شأن و منزلت فرهنگیان گران‌قدر، اهتمام جدی برای توسعه مستمر شایستگی‌های علمی، تربیتی و حرفه‌ای دانش آموزان فراهم آوردن موجبات توسعه مشارکت مردم و فرهنگیان و تقویت هم‌افزایی درون‌سازمانی و فرابخشی در راستای رشد و تعالی آموزش‌وپرورش را مورد تأکید قرار داد و در ادامه از زحمات دوسالهٔ رضا رحمانی مدیر اسبق آموزش و پروش شهرستان تاکستان تقدیر کرد.

رضا رحمانی رئیس اسبق آموزش‌وپرورش با اشاره به وظیفهٔ مسئولین در اشاعه امیدواری مردم به عملکرد دولت و طرح مشکلات معیشتی معلمان به تشریح خدماتش در طی دوسال خدمت ازجمله اولویت قرار دادن مباحث فرهنگی، مشارکت اولیاء دانش آموزان و جذب خیرین پرداخت.

همچنین در بخش دیگر این مراسم، علی‌اصغر طاهرخانی سرپرست آموزش‌وپرورش شهرستان تاکستان اعلام کرد: برنامه‌هایی ازجمله پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، استفاده از تجربیات پیشکسوتان فرهنگی، توسعه و تقویت تفکر راهبردی، برنامه‌ریزی، روحیه تفکر، نوآوری و پژوهش را در اولویت برنامه‌های من قرار دارد.

وی ادامه داد: بهبود مدیریت منابع انسانی با تأکید بر استفاده از نیروهای مجرب و توانمند، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی آموزش‌وپرورش در قبال تحقق اهداف متعالی آن در طراز سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش ازجمله اهدافی است که در مدیریت جدید دنبال می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: