• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-1797-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف بیش از 7000 لیتر سوخت قاچاق در تاکستان و آوج

4 هزار لیتر سوخت خارج از شبکه توزیع در تاکستان و 3 هزار و 500 لیتر نیز در آوج کشف و ضبط شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سرهنگ رسول فراهانی اظهار کرد: مأموران انتظامی بخش «خرمدشت» حین گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی مأموران از مدارک راننده خودرو مشخص شد وی فاقد مجوز حمل سوخت بوده و خودرو برای بررسی بیشتر به مقر پلیس انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی تاکستان اضافه کرد: با حضور نماینده شرکت نفت و بازدید به‌عمل‌آمده توسط کارشناس مربوطه مشخص شد سوخت گازوئیل قاچاق و در بازرسی از تانکر خودرو مقدار 4 هزار لیتر سوخت گازوئیل کشف و تحویل شرکت نفت شد.

فراهانی با اشاره به ارزش تقریبی 88 میلیون ریالی سوخت کشف‌شده تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شد.

 سرهنگ منصور خدایی فرمانده انتظامی آوج نیز اظهار کرد: مأموران انتظامی بخش آبگرم حین گشت زنی در سطح حوزه حوالی سه‌راهی «کلنجین» به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی مأموران از مدارک راننده خودرو مشخص شد وی فاقد مجوز حمل سوخت بوده و خودرو برای بررسی بیشتر به مقر پلیس منتقل که در بازرسی از کامیون مقدار 3 هزار و 500 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف شد.

خدایی با اشاره به ارزش تقریبی 77 میلیون ریالی سوخت کشف‌شده تصریح کرد: سوخت تحویل شرکت نفت و متهم با تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: