• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-391-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس‌کل دادگستری قزوین:

آخرین ترکش استکبار جهانی، جنگ اقتصادی است

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: استکبار جهانی بعد از شکست در هجمه فرهنگی، نظامی و سیاسی به آخرین ترکش خود یعنی جنگ اقتصادی متوسل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
حجت‌الاسلام‌والمسلمین نورالله قدرتی در دیدار مردمی مسئولان قضایی که در مسجد چهارده معصوم (ع) برگزار شد، اظهار کرد: ملت با بصیرت ایران فشارها و تحریم‌های چهل‌ساله دشمنان را تحمل کرده و از این مرحله نیز بااقتدار و سربلندی عبور خواهند کرد.

مقام ارشد قضایی استان تأکید کرد: امروزه دشمنان در پی ایجاد یک قحطی خودساخته دروغین در کشور هستند که متأسفانه برخی نیز در داخل با بی‌تدبیری به دشمنان کمک می‌کنند.

وی عنوان کرد: بخشی از این فشار اقتصادی به دلیل نقص قوانین و بی‌تدبیری عده‌ای از مدیران و تصمیم گیران است که موجب می‌شود فرصت‌طلبان و زیاده خواهان فرصت عرض‌اندام در جامعه را به دست آورند.

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین افزود: دستگاه قضا به فرموده مقام معظم رهبری در مقابله با اخلال گران و مفسدان ذره‌ای کوتاه نخواهد آمد و اجازه نمی‌دهد آرامش و آسایش مردم فدای زیاد خواهی برخی شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدرتی تصریح کرد: مسئولانی که بخواهند در سفره انقلاب و شهیدان به شهدا و خون آن‌ها خیانت کرده و از انقلاب دست‌بردارند در هر مقام و جایگاهی که باشند از اوج اقتدار به حضیض ذلت افتاده و منکوب می‌شوند.

این مقام قضایی استان خاطرنشان کرد: امروزه دشمنان برای نسل جوان کشور دندان تیز کرده‌اند تا با اعتیاد، فحشا و آسیب‌های اجتماعی آن‌ها را به تباهی بکشانند و باید با هوشیاری مسئولان و مردم برای مقابله با دشمنان اقدام کرد.

وی افزود: بهره‌گیری از نهضت عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین (ع) برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و مدیریت جامعه بسیار کارگشا است و می‌تواند دستگاه‌های متولی و مجری را در این زمینه بسیار کمک کند.

حجت‌الاسلام قدرتی ابراز کرد: قیام امام حسین (ع) باانگیزه الهی برای اهداف مقدس از قبیل حاکمیت ارزش‌ها، مبارزه با نفاق و دفاع از حقوق مردم صورت گرفت و پرچم این نهضت که از سال 62 هجری به اهتزاز درآمده تا همیشه برافراشته خواهد ماند.

رئیس‌کل دادگستری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در قرن اخیر یکی از نمونه‌های بالندگی و زنده‌بودن عاشورا است و نشان می‌دهد همچنان خون امام حسین (ع) تا تحویل پرچم کربلا به امام زمان (عج) در جوشش خواهد ماند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: