• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-595-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

درخشش دختران تکواندوکار قزوینی در لیگ نونهالان کشور

دبیر هیئت تکواندوی استان از درخشش دختران تکواندوکار استان با کسب سه پیروزی متوالی در لیگ تکواندوی نونهالان خبر داد.

طیار تقی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به عملکرد خوب دختران تکواندوکار استان در رقابت‌های لیگ نونهالان کشور گفت: خوشبختانه تکواندوکاران دختر استان تاکنون عملکرد قابل‌قبولی داشته‌اند و نشان داده‌اند که در این رشته ورزشی حرفه‌های زیادی برای گفتن دارند.

وی افزود: هفته‌های سوم، چهارم و پنجم رقابت‌های لیگ تکواندوی نونهالان دختر کشور که تحت عنوان جام شکوفه‌ها برگزار می‌شود، برای دختران تکواندوکار استان خوش‌یمن بود، چراکه آنان توانستند در این مسابقات سه پیروزی ارزشمند کسب کنند.

تقی پور ابراز کرد: تیم هیئت تکواندوی محمدیه در هفته‌های سوم، چهارم و پنجم لیگ نونهالان کشور، به ترتیب موفق شد مقابل تیم‌های هیئت تکواندوی خراسان رضوی، هیئت تکواندوی شهرستان کرج و تیم آکادمی تکواندوی تهران به برتری دست یابد.

دبیر هیئت تکواندوی استان قزوین اظهار امیدواری کرد که دختران تکواندوکار تیم هیئت تکواندوی محمدیه در هفته‌های ششم و هفتم رقابت‌های لیگ تکواندوی نونهالان که بیست و ششم مهرماه در تهران برگزار می‌شود، بتوانند با برتری مقابل رقبا عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کنند.

وی عنوان کرد: تیم تکواندوی دختران محمدیه که امسال درمجموع پنج هفته سپری‌شده از مسابقات لیگ تکواندوی دختران نونهال کشور، عملکرد قابل‌قبولی داشته، حالا به دنبال این است که روند خوب موفقیت‌های خود را با کسب دو پیروزی متوالی در هفته ششم و هفتم مسابقات لیگ تکواندو تکمیل کند.

تقی پور یادآور شد: تیم هیئت تکواندوی محمدیه با کسب 15 امتیاز در جایگاه دوم رقابت‌های لیگ تکواندوی دختران کشور قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: