• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-392-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دادستان قزوین به سمت رئیس‌کل دادگستری استان زنجان منصوب شد

رئیس معظم قوه قضاییه طی حکمی حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین را به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس‌کل دادگستری استان زنجان منصوب کرد که مراسم معارفه وی فردا در زنجان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، حضرت آیت‌الله صادق‌آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه طی حکمی حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین را به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس‌کل دادگستری استان زنجان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: به‌موجب این حکم به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس‌کل دادگستری استان زنجان منصوب می‌شوید. امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت‌های سنگین ناشی از آن اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید.

به گزارش ایسنا، آیین معارفه دادستان قزوین به سمت رئیس‌کل دادگستری استان زنجان روز یکشنبه هشتم مهرماه در استان زنجان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: