• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1395-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

عنوان نخست شطرنج‌باز قزوینی در مسابقات آماتورهای کشور

رئیس هیئت شطرنج استان از عنوان قهرمانی شطرنج‌باز استان در رقابت‌های شطرنج غیرحرفه‌ای کشور خبر داد.

حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: در جریان رقابت‌های شطرنج قهرمانی غیرحرفه‌ای کشور شطرنج‌باز استان خوش درخشید و موفق شد سکوی قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

وی با اشاره به موفقیت پدرام دلیری شطرنج‌باز استان در جریان رقابت‌های شطرنج غیرحرفه‌ای قهرمانی کشور افزود: خوشبختانه دلیری در این رقابت‌ها عملکرد خیلی خوبی داشت و موفق شد با امتیاز لازم سکوی قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

نوری با اشاره به اینکه دلیری در این رقابت‌ها با کسب هفت و نیم امتیاز موفق شد سکوی نخست را از آن خود کرد، ابراز کرد: عنوان قهرمانی دلیری شطرنج‌باز خوب استان در حالی در جریان رقابت‌های شطرنج غیرحرفه‌ای کشور به دست آمد که این شطرنج‌باز در بخش ریتینگ زیر 2 هزار موفق شد سکوی قهرمانی را از آن خود کند.

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین با اشاره به حضور سایر شطرنج‌بازان استان هم در رقابت‌های شطرنج قهرمانی کشور اضافه کرد: آیدین نجفی‌‌تبار و آرین فرمانی‌انوشه دیگر نمایندگان استان هم در جدول زیر هزار و 700 به ترتیب با کسب شش و نیم و شش امتیاز، مقام‌های پنجم و هشتم این مسابقات را از آن خود کردند.

نوری عنوان کرد: رقابت‌های شطرنج آماتورهای ایران در سطح بالایی برگزار شد و در این رقابت‌ها شطرنج‌بازان در دو جدول ریتینگ زیر هزار و هزار و 700 باهم رقابت کردند

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین تصریح کرد: رقابت‌های شطرنج آماتورهای ایران با شرکت 200 شطرنج‌باز از 24 استان کشور به میزبانی زنجان برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: