• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2395-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

شناخت تیم‌های برتر دارت کارمندان دولت در قزوین

رقابت‌های دارت کارمندان دولت استان با شناخت و معرفی نفرات برتر در قزوین به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، رقابت‌های کارمندان دولت استان که حالا یک ماهی می‌شود در رشته‌های مختلف ورزشی در حال برگزاری است، با شناخت تیم‌های برتر رشته ورزشی دارت هم دنبال شد.

پس از برگزاری رشته‌هایی همچون شنا، تنیس روی میز و بدمینتون حالا نفرات برتر رشته دارت هم معرفی شدند تا این مسابقات همچنان با جذابیت دنبال شود.

اما رقابت‌های رشته ورزشی دارت در حالی برگزار شد که در رقابت‌های بخش تیمی رشته دارت درنهایت تیم صنعت و معدن عنوان قهرمانی را به دست آورد.

در این مسابقات ورزشکاران تیم علوم پزشکی هم عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کردند و تیم‌های ورزش و جوانان و امور زندان‌ها هم به‌طور مشترک سکوی سومی را به دست آوردند.

اما مسابقات انفرادی دارت در بخش مردان و مسابقات انفرادی و تیمی دارت در بخش بانوان هم به میزبانی هتل ورزش قزوین در حال برگزاری است تا تیم‌های برتر این دوره از رقابت‌ها هم معرفی شوند.

دارت رشته ورزشی کم‌هزینه و درعین‌حال جذاب است که می‌تواند علاوه بر سپری شدن اوقاتی خوش و قرار گرفتن در شرایط ورزش، هیجان ورزشکاران به‌ویژه کارمندان را بالاتر ببرد و لحظات خوبی را برای آنان رقم بزند.

پیش‌ازاین و در طول روزهای گذشته، رشته‌های مختلف ورزشی کارمندان دولت استان با استقبال خوبی از سوی کارمندان روبه‌رو شده و بدون شک برگزاری این رقابت‌ها می‌تواند نقش مهمی در روحیه و بازیابی و توان کاری در محیط‌های اداری داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: