• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2191-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین:

محکم بودن استخوان‌بندی کشور در مقابل سریال تکراری لرزش‌ها/ کامیون‌داران در مقابل جو روانی دشمن هوشیارند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با تأکید بر اینکه اتفاقات و گرانی‌ها و التهاب بازار اقتصادی کشور قابل‌کنترل است، گفت: استخوان‌بندی کشور و انقلاب بسیار محکم است و لرزش‌ها نیز یک سریال تکراری در طول انقلاب به شمار می‌رود که با همراهی و اتحاد مردم به اتمام خواهد رسید.

 منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین اظهار کرد: باید تلاش کرد قیمت‌های کاذب که توسط فضای مجازی غیرمجاز مدیریت می‌شود، شکسته شود و با همراهی مسئولان، ملت و رسانه‌ها برنامه‌های دشمن در این قضیه را نقش بر آب کنیم. 

وی با اشاره به دغدغه‌های صنف حمل‌ونقل خاطرنشان کرد: حمل‌ونقل از مؤلفه‌های مهم و زحمت‌کش کشور در ادوار مختلف انقلاب است که همواره در کنار مردم به خدمت پرداخته‌اند.

حبیبی ادامه داد: مشکلات صنف کامیون‌داران از جمله در حوزه تایر، لوازم‌یدکی، قطعات وسیله نقلیه و حق‌الزحمه در سال‌های قبل هم بود اما در چندماهه اخیر با ایجاد فضایی روانی برخی به دنبال آن هستند که اعتراضات صنفی که حق مسلم آن‌هاست را به چالشی برای نظام تبدیل کنند که با هوشیاری این صنف به نتیجه نرسید.

این مسئول اضافه کرد: خوشبختانه در روزهای اخیر اقداماتی مبنی بر تأمین تایر برای این وسایل نقلیه در دستور کار مسئولان امر قرار گرفته است که می‌تواند بخشی مهمی از دغدغه‌های آن‌ها را حل کند. 

وی بیان کرد: موضوع تأمین قطعات یدکی وسایل نقلیه سنگین نیز باید پیگیری شود چرا که در این حوزه نیز کامیون داران مطالبات به حقی دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدین اقتصادی در روزهای اخیر عنوان کرد: این اقدامات در کنار دست رد اروپا به آمریکا و استفاده از یورو به‌عنوان ارز مبادلاتی موجب ایجاد آرامش در بازار اقتصادی و ناکام ماندن دشمنان در نقشه‌های خود علیه ایران شده است. 

حبیبی در پایان با تأکید بر اینکه اتفاقات و گرانی‌ها و التهاب بازار اقتصادی کشور قابل‌کنترل است، خاطرنشان کرد: استخوان‌بندی کشور و انقلاب بسیار محکم است و لرزش‌هایی به مانند هجمه اقتصادی دشمن نیز یک سریال تکراری در طول انقلاب به شمار می‌رود که با همراهی و اتحاد مردم به اتمام خواهد رسید. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: