• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2995-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

داور قزوینی عازم بازی‌های پاراآسیایی شد

مجید نظامی داور بین‌المللی استان، عازم بازی‌های پاراآسیایی 2018 اندونزی شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
مجید نظامی داور قزوینی به‌عنوان هیئت ژوری در رقابت‌های تیراندازی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا قضاوت می‌کند.

با اعلام مسئولان برگزاری رقابت‌های تیراندازی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتای اندونزی نام مجید نظامی داور بین‌المللی استان هم در لیست داورانی قرار گرفت که می‌توانند این مسابقات را قضاوت کنند.

نظامی که از تجربه‌های بالایی در امر قضاوت داوری در رشته تیراندازی برخوردار است، در طول سال‌های اخیر همواره از سوی فدراسیون جهانی تیراندازی به مسابقات بین‌المللی، آسیایی وجهانی دعوت‌شده است و دراین‌بین یکی از داورانی است که با مقوله قضاوت بیگانه نیست.

نکته قابل‌توجه حضور مجید نظامی داور بین‌المللی استان قزوین در بازی‌های پاراآسیایی 2018 اندونزی این است که نظامی تنها داور بین‌المللی کشورمان است که توانسته به‌عنوان هیئت ژوری این مسابقات را قضاوت کند.

نظامی طی سه سال اخیر قضاوت رقابت‌های تیراندازی جوانان آسیا و رقابت‌های تیراندازی معلولان و جانبازان جهان را هم بر عهده داشته است.

بدون شک حضور یک داور بین‌المللی از استان قزوین در رقابت‌های تیراندازی بازی‌های پاراآسیایی برای جامعه ورزش تیراندازی استان قزوین یک نکته ارزشمند و یک موفقیت بزرگ محسوب و موجب می‌شود تا همه نگاه‌ها به مدت دو هفته به بازی‌های پاراآسیایی 2018 اندونزی دوخته شود.

با توجه به اینکه دو سال دیگر رقابت‌های بازی‌های پاراالمپیک 2020 ژاپن هم برگزار می‌شود، مجید نظامی این داور خوب و شایسته و بین‌المللی استان قزوین اگر بتواند توانایی‌های خود را در امر قضاوت به نمایش بگذارد، بعید نیست که نام وی در فهرست داوران قضاوت کننده در رقابت‌های پاراالمپیک که دو سال دیگر برگزار می‌شود، قرار بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: