• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1092-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین:

تجمع سراسری امروز نشان از استواری و ادامه انقلاب دارد

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین پیام این تجمع را چنین گفت: امروز با گذشت 4 دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشان داده‌ایم که راه انقلاب همچنان پاینده و استوار ادامه دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
صبح امروز تجمع باشکوه 20 هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله(ص) از استان قزوین همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار متخلف مسئولان لشکری و کشوری، بسیجیان، خانواده شهدا و ایثارگران در استادیوم 15 هزار نفری سردار آزادگان گرد برگزار شد.

سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین در این تجمع اظهار کرد: امروز شاهد اجتماع بزرگ و شکوهمند نیروهای انقلاب در سراسر کشور و به ویژه استان قزوین هستیم لذا باید خداوند را به سبب این اتفاق بزرگ شاکر باشیم.

وی افزود: این تجمع باشکوه پیام واضحی به دوستان انقلاب اسلامی و مخالفان و معاندان این ملت سرافراز انقلاب اسلامی داشت که باید به آن توجه کرد.

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین پیام این تجمع را چنین اعلام کرد: امروز با گذشت 4 دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشان داده‌ایم که راه انقلاب همچنان پاینده و استوار ادامه دارد.

شاهرخی خاطرنشان کرد: حضور بسیجیان در همه ادوار انقلاب اسلامی حضوری باشکوه، مقتدرانه و با عزت برای نشان دادن آمادگی ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: