• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3091-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

اقتصاد مقاومتی، از اقدام تا عمل/ 5

خوداتکایی و خودباوری = اقتصاد مقاومتی

ارشد نظامی آجا منطقه زنجان و قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای استفاده از داشته‌های خود بدون اتکا به کشورهای خارجی بوده و همین خوداتکایی و خودباوری برابر با تحقق اقتصاد مقاومتی است.

سرتیپ دوم بهنام پیری ارشد نظامی آجا منطقه زنجان و قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: در ارتباط با اقتصاد مقاومتی از سوی ستاد نیروهای مسلح دستورالعمل ابلاغ‌شده تا ما به‌هیچ‌عنوان از وسایل و امکانات خارجی استفاده نکنیم.

وی افزود: بنا بر ابلاغیه مقررشده تا حداکثر ظرفیت خود را جهت استفاده از کالاهای داخلی گذاشته و از داشته‌های موجود خود در داخل یگان نگهداری کنیم.

پیری خاطرنشان کرد: ارتش جمهور اسلامی در 8 سال دفاع مقدس و بعد از جنگ به این باور رسیده  است که باید وسایل و امکانات مورد نیاز را خودش بسازد و به‌خوبی نگه‌داری و در مواقع ضروری از آن استفاده کند.

وی یادآور شد: با سایر مقامات استانی و کشوری هم رابطه خوب و تنگاتنگی داریم و باهم کار می‌کنیم و به دستاوردهای خوبی در این زمینه رسیده‌ایم.

سرتیپ دوم ارشد نظامی آجا منطقه زنجان و قزوین در پایان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌کنیم تا از سربازانی که توانمند هستند و در مسائل مختلف اقتصاد مقاومتی جایگاهی دارند برای آینده ارتش استفاده کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: