• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-497-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

بازداشت عامل تزریق غیراستاندارد دارو در الوند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز گفت: دو روز گذشته تزریق بدون حضور پزشک دریکی از بهداری‌های شهر الوند موجب فوت یکی از شهروندان این شهر شد که عامل تزریق در بازداشت به‌سر می‌برد.

محمود محمودخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: دو روز گذشته تزریق بدون حضور پزشک دریکی از بهداری‌های شهر الوند موجب فوت یکی از شهروندان این شهر شد.

وی افزود: دستورات لازم جهت تعیین علت مرگ و بررسی آثار جرم و تحقیق از متهم صادر و تزریق‌کننده دارو به اتهام قصور منجر به فوت (قتل غیرعمد) بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز عنوان کرد: تزریق بدون نظارت پزشک صورت گرفته و متهم نیز فاقد مجوزها و مدارک لازم جهت تزریق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های علوم پزشکی باید نظارت لازم را بر مراکز درمانی و تزریقاتی کشور لحاظ کنند تا افراد فاقد مجوز اجازه فعالیت را در این مراکز نداشته باشند و تزریقات بر اساس دستورالعمل‌ها و نظامات تعیین‌شده پزشکی صورت پذیرد.

محمودخانی یادآور شد: در شش‌ماهه اول سال جاری دو مرکز تزریقاتی غیرمجاز پلمپ و از فعالیت 2 پزشک که دارای تخلفات متعدد بوده‌اند نیز جلوگیری شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: