• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-3795-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

آغاز مسابقات شطرنج قهرمانی دختران کشور در قزوین

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین از آغاز مسابقات شطرنج قهرمانی دختران کشور خبر داد.

حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: رقابت‌های شطرنج قهرمانی دختران کشور در حالی به میزبانی قزوین آغاز شد که در این مسابقات شطرنج‌بازان رده‌های سنی 8 تا 18 سال برای کسب عناوین برتر باهم رقابت می‌کنند.

وی عنوان کرد: در مسابقات شطرنج رده‌های سنی دختران کشور، شطرنج‌بازان در رده‌های سنی 8، 10،12، 14، 16 و 18 سال حضور دارند که بخت خود را برای کسب عناوین برتر محک می‌زنند.

نوری اضافه کرد: در رقابت‌های شطرنج قهرمانی دختران کشور بیش از 200 شطرنج‌باز حضور دارند که این نشان از استقبال خوب ورزشکاران از این رشته ورزشی است.

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین گفت: ورزشکاران شطرنج همواره در رده‌های سنی پایه این رشته ورزشی موفقیت‌های قابل قبولی داشته‌اند و توانسته‌اند موفقیت‌های بی‌شماری را در این رشته ورزشی در میادین آسیایی و جهانی کسب کنند که این نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی این پیاله بدون شک موجب تقویت و معرفی و شناسایی چهرهای جدید و خوش‌فکر می‌شود.

وی با اشاره به میزبانی قزوین از رقابت‌های شطرنج رده‌های سنی دختران کشور، عنوان کرد: البته استان قزوین در سال‌های گذشته هم میزبانی از این مسابقات را بر عهده داشته است و از این حیث میزبانی را پیش‌ازاین تجربه کرده است.

رئیس هیئت شطرنج استان قزوین عنوان کرد: رقابت‌های شطرنج رده‌های سنی دختران کشور با شرکت 230 شطرنج‌باز به میزبانی سالن شهید رجایی دانشگاه پیام نور قزوین برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: