• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-3894-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

سبک زندگی نسل جدید نتیجه نحوه برخورد و نگاه مسئولان است

استاندار قزوین گفت: بخش زیادی از رفتارها و سبک زندگی، نسل جدید و جوان در جامعه، نتیجه نحوه برخورد و نگاه مسئولان و مدیران است که نتوانسته‌ایم روش مناسب را در این خصوص در پیش بگیریم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در دیدار کانون فرزندان شاهد استان قزوین اظهار کرد: بخش زیادی از رفتارها و سبک زندگی، نسل جدید و جوان در جامعه، نتیجه نحوه برخورد و نگاه مسئولان و مدیران است که نتوانسته‌ایم روش مناسب را در این خصوص در پیش بگیریم.

وی افزود: نگاه امنیتی و انتظامی به حوزه فرهنگ اشتباه است و جواب نمی‌دهد و نمی‌توان مسائل و معضلات فرهنگی را با شیوه‌ها و روش‌های انتظامی و امنیتی حل‌وفصل کرد.

استاندار قزوین ابراز کرد: نباید در برخورد با پوشش و ظاهر بعضاً نامناسب افراد به‌گونه‌ای برخورد کنیم که جوانان به سمت مخالفت و لج بازی سوق داده شوند و جوانی را که از سر سهل‌انگاری و سهواً ممکن است با عدم رعایت حجاب و پوشش مرتکب گناه شده باشد به یک ضدانقلاب و ضد نظام تبدیل کنیم.

وی با تأکید بر توجه به اشتغال فرزندان شاهد عنوان کرد: تمامی دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی طبق قانون و دستورالعمل ابلاغی موظف هستند درصد قابل‌توجهی از نیروهای موردنیاز خود را از فرزندان شاهد تأمین کنند و این موضوع باید به‌صورت جدی توسط مدیران مربوطه پیگیری شود.

استاندار در پایان به برگزاری کنگره 3000 شهید استان اشاره و خاطرنشان کرد: برای برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان دغدغه داریم و همه مدیران موظف و مکلف هستند که حداکثر همکاری و همراهی را در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد ملی و فرهنگی داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: