• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-290-5
  • خبرنگار : 59002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتخاب شدن و انتخاب کردن را در مدرسه به دانش‌آموزان آموزش دهیم

مدیرآموزش‌وپرورش ناحیه دو بابیان اینکه مدرسه فرصت آموزش است، گفت: انتخاب شدن و انتخاب کردن را در مدرسه به دانش‌آموزان آموزش دهیم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، محمدرضا رسولی، مدیرآموزش‌وپرورش ناحیه دو قزوین صبح امروز در مراسم نمادین استانی بیست‌ویکمین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی که در سالن جلسات مدرسه نوروزیان برگزار شد، با اشاره به برگزاری انتخابات شوراهای دانش‌آموزی در مدارس اظهار کرد: دانش‌آموز باید از هم اکنون انتخاب کردن و حضور در انتخابات را آموزش ببیند.

وی بابیان اینکه دانش‌آموزان در سال‌های آینده در معرض انتخاب‌های بزرگی قرار دارند، عنوان کرد: انتخابات شورای دانش‌آموزی فرصتی است تا دانش‌آموزان با انتخاب درست و مسئولیت‌پذیری آشنا شوند.

رسولی با اشاره به اینکه انتخابات شورای دانش‌آموزی فرهنگ‌سازی یک انتخابات سالم برای دانش آموزان و نوجوانان است، افزود: در فرآیند یک انتخابات سالم، دانش‌آموزان یاد می‌گیرند در سال‌هایی که بزرگ‌تر شدند و در انتخابات بزرگ‌تر، چگونه بدون تخریب، در انتخابات پیروز شوند.

وی تأکید کرد: دانش‌آموزانی که انتخاب می‌شوند باید یاد بگیرند که بدون تخریب، با پذیرش مسئولیت و با همدلی و کوشش مدرسه را بسازند.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه 2 در پایان یادآور شد: امیدواریم امروز شاهد یک انتخابات سالم، بدون حواشی و بدون تخریب باشیم تا دانش‌آموزان رقابت سالم را در آن یاد بگیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: