• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1290-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

کاهش دمای هوای استان از روز جمعه

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی برای امروز و فردا وضعیت جوی نسبتاً پایدار است و به لحاظ دمایی برای این دو روز افزایش دما و از جمعه روند کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

مریم بهروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی برای امروز و فردا وضعیت جوی نسبتاً پایدار است و به لحاظ دمایی برای این دو روز افزایش دما و از جمعه روند کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز هوا صاف تا کمی ابری در بعدازظهر گاهی وزش باد افزایش ابر و در برخی مناطق به‌ویژه ارتفاعات رگبار شاهد پراکنده خواهیم بود، افزود: برای پنج‌شنبه نیز هوای صاف تا کمی ابری در بعدازظهر گاهی وزش باد نسبتاً شدید، افزایش ابر و در برخی مناطق به‌ویژه ارتفاعات رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین با اشاره به اینکه روزهای جمعه و شنبه منطقه تحت تأثیر سامانه بارشی قرار خواهد گرفت که پیامد آن بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد لحظه‌ای شدید است، تشریح کرد: روز جمعه هوای استان نیمه‌ابری به‌تدریج ابری در بعضی ساعات بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد لحظه‌ای شدید و در روز شنبه نیز نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: