• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1390-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین در دیدار معاون بنیاد مسکن کشور:

بافت‌های فرسوده مناطق شهری استان را تهدید می‌کند

استاندار قزوین با بیان اینکه در استان قزوین توسعه متوازن شکل نگرفته است، گفت: بسیاری از مناطق استان به ویژه مناطق کوهستانی از نظر جاده و گازرسانی با مشکل جدی مواجه هستند و مناطق شهری نیز با بافت‌های فرسوده و خطرات گسل زلزله در معرض تهدید قرار دارند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین در دیدار هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور استان‌های بنیاد مسکن کشور اظها رکرد: قزوین از دور به عنوان یک استان برخوردار و توسعه یافته دیده می‌شود درحالی‌که در بسیاری از مناطق محرومیت‌های زیادی دیده می‌شود و رفع آن‌ها نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی است.

وی افزود: به دلیل توسعه نامتوازن در استان نقاط محروم زیادی در قزوین وجود دارد که رفع مشکلات و کمبودهای آن‌ها نیازمند همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی است.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: در سلسله مراتب شهری نیز توسه متوازن رعایت نشده و میزان توسعه یافتگی شهر قزوین از دیگر شهرهای استان بیشتر است.

وی مطرح کرد: بسیاری از مناطق استان به ویژه مناطق کوهستانی از نظر جاده و گازرسانی با مشکل جدی مواجه هستند و مناطق شهری نیز با مسئله بافت‌های فرسوده و خطرات گسل زلزله در معرض تهدید قرار دارند.

زاهدی عنوان کرد: در شهر قزوین نیز بازآفرینی و نوسازی بافت‌های فرسوده به خاطر مجاورت با بافت‌های تاریخی به یک مشکل تبدیل شده و پیشرفت طرح‌های بازآفرینی را با کُندی و دشواری روبه‌رو کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: