• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-591-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

مدیران، در کنار تولیدکنندگان هستند

استاندار قزوین با تأکید بر اینکه مدیران دستگاه‌ها، به‌عنوان حامی در کنار تولید هستند، گفت: حمایت از واحدهای تولیدی منوط به شرایط موجود و فعلی نیست و همه دستگاه‌ها و مدیران دولتی و اجرایی و سازمان‌ها و نهادها کمک به تولید را در هر شرایطی وظیفه خود می‌‎دانند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی در بازدید از شرکت نیرومحرکه در شهرک صنعتی البرز اظهار کرد: با هدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و رسیدن به راهکارهایی برای حل آن‌ها هرهفته بازدیدهای مستمری از واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان صورت می‌گیرد.

وی افزود: حمایت از واحدهای تولیدی منوط به شرایط موجود و فعلی نیست و همه دستگاه‌ها و مدیران دولتی و اجرایی و سازمان‌ها و نهادها کمک به تولید را در هر شرایطی وظیفه خود می‌‎دانند.

استاندار خاطرنشان کرد: تولید نیاز کشور است و به دنبال آن اشتغال، ثروت، درآمد و مالیات برای کشور به دست می‌آید و نباید برای کمک به آن کوتاهی یا قصور کرد.

وی با اشاره به اینکه نیرومحرکه بزرگ‌ترین تولید کننده قطعات خودور در کشور است و کل گیربگس مورد نیاز شرکت ایرانخودرو را تولید می‌کند، اضافه کرد: این واحد تولیدی از ظرفیت خالی خود برای تأمین نیازهای سایر شرکت‌های خودروسازی استفاده می‌کند و هم اکنون برای بازسازی و نوسازی خود با مشکلاتی مواجه است.

زاهدی ابراز کرد: برای رفع این مشکلات جلسه‌ای را با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی تشکیل خواهیم داد تا متناسب با وظایف دستگاه‌های اجرایی برای بازسازی، نوسازی و تأمین منابع مالی این شرکت هم‌فکری صورت گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: