• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-595-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

شناخت تیم‌های برتر لیگ کونگ‌فوی باشگاه‌های کشور در قزوین

دبیر هیئت کونگ‌فوی استان قزوین از پایان رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر کونگ‌فو باشگاه‌های کشور در قزوین خبر داد.

سعید افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کونگ‌فوی باشگاه‌های کشور درحالی‌که به میزبانی قزوین به پایان رسید که در این رقابت‌ها 8 تیم برای رسیدن به کسب عناوین برتر باهم رقابت کردند.

وی با اشاره به اینکه در این مسابقات تیم کونگ‌فوی ساری عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، ادامه داد: تیم‌های کونگ‌فوی استان‌های البرز و تهران هم در این رقابت‌ها بر سکوی سومی ایستادند.

دبیر هیئت کونگ‌فوی استان قزوین عنوان کرد: تیم هیئت کونگ‌فو قزوین هم که میزبان این هفته بود با برتری برابر همدان و خراسان و شکست برابر البرز، در جایگاه پنجم لیگ ایستاد.

دبیر هیئت کونگ‌فوی استان قزوین با اشاره به میزبانی قزوین از رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر کونگ‌فوی باشگاه‌های کشور ابراز کرد: این رقابت‌ها با درخواست هیئت کونگ‌فوی استان و موافقت فدراسیون به قزوین سپرده شد.

افتخاری خاطرنشان کرد: میزبانی قزوین از رقابت‌های کونگ‌فوی باشگاه‌های کشور بدون شک می‌تواند کونگ‌فوکاران استان را در شرایط بهتری در مواجهه با سایر رقبای قدرتمند کشوری قرار دهد و از این حیث میزبانی مؤجل ارتقای ورزشکاران استان است.

وی اضافه کرد: در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کونگ‌فوی باشگاه‌های کشور 8 تیم به میزبانی مجموعه ورزشی غدیر قزوین باهم رقابت کردند.

دبیر هیئت کونگ‌فوی استان قزوین یادآور شد: هفته دوم لیگ برتر کونگ‌فو کشور با شرکت 8 تیم به میزبانی خانه تنیس روی میز غدیر قزوین پیگیری شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: