• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-695-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

شرکت بانوان ووشوکار قزوینی در پیکارهای انتخابی تیم ملی

رئیس هیئت ووشوی استان قزوین از شرکت بانوان ووشوکار قزوینی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی خبر داد.

علی تنباکوساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: در جریان رقابت‌های ووشوی انتخابی تیم ملی که در تهران برگزار می‌شود، 9 بانوی ورزشکار استان هم به مصاف رقبای خود می‌روند.

وی افزود: در جریان این رقابت‌ها ووشوکاران استان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را در مواجهه با بهترین ووشوکاران کشور محک می‌زنند.

تنباکوساز با اشاره به سطح بالای رقابت‌های ووشوی قهرمانی بانوان کشور عنوان کرد: بدون شک با توجه به اینکه این رقابت‌ها حکم برگزیدگان نهایی تیم ووشوی بانوان کشورمان را دارد، از سطح بالایی برخوردار خواهد بود، چراکه ووشوکاران برای کسب عناوین برتر از انگیزه‌های بالایی برخوردار هستند.

رئیس هیئت ووشوی استان قزوین عنوان کرد: زهرا شمسینی، الهام میرزایی، علیا باقری و فهیمه لشگری در ماده تالو و الهام خورانی، رقیه محمدیان، اکرم اسماعیل‌زاده، المیرا کاکاپور و فاطمه نورمحمدی در ماده ساندا ازجمله ووشوکارانی هستند که به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

وی خاطرنشان کرد: هدایت تیم ووشوی بانوان استان را در رقابت‌های قهرمانی کشور مریم کولیوند برعهده دارد و رقیه کشاورز هم به‌عنوان سرپرست تیم ملی را همراهی می‌کند.

رئیس هیئت ووشوی استان قزوین یادآور شد: نفرات برتر اوزان مختلف رشته ساندا و نفرات برگزیده رشته تالو در ترکیب تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی سال آینده قرار می‌گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: