• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1491-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری قزوین:

دشمنان به جنگ تمام‌عیار اقتصادی روی آورده‌اند

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری قزوین گفت: امروزه دشمنان به جنگ تمام‌عیار اقتصادی روی آورده‌اند و باید آمادگی لازم را برای مقابله با تهدیدات آن داشته باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، محمد افشار امروز در همایش دفاع غیرعامل در جنگ اقتصادی که در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: امروزه دشمنان به‌ویژه آمریکا به اعمال حداکثر فشار با تمام ابزارها به‌غیراز جنگ و شیوه‌های نظامی روی آورده‌اند که ناشی از شکست در پروژه‌های نظامی، سیاسی و فرهنگی آن‌ها است.

وی اضافه کرد: پیشرفت‌های دفاعی و نظامی کشور ازجمله عواملی است که دشمنان را از جنگ نظامی علیه کشور بازداشته و آن‌ها را به مؤلفه‌های دیگر ازجمله جنگ اقتصادی کشانده است.

افشار عنوان کرد: با یک تحلیل می‌توان اذعان کرد جنگ اقتصادی آخرین رویکرد تهدیدی دشمنان است و باید با آمادگی کامل برای مقابله با آن اقدام کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: استان قزوین امسال رتبه اول کشوری و در سال 92 و 93 رتبه برتر در حوزه پدافند غیرعامل را به دست آورد که باید از زحمات کارگروه‌های تخصصی پدافند غیرعامل استان در این زمینه قدردانی کرد.

در هفته پدافند غیرعامل سال جاری 155 عنوان برنامه شامل 20 همایش و 53 رزمایش با مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان قزوین اجرایی می‌شود.

هفته پدافند غیرعامل امسال از هشتم تا چهاردهم آبان ماه با شعار افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: