• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3290-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

واژگونی تریلی حامل 33 هزار لیتر «اسید فرمالین» و یک پراید در قزوین

رئیس پلیس‌راه استان قزوین از وقوع یک فقره واژگونی تریلی تانکردار حامل 33 هزار لیتر «اسید فرمالین» و مجروح شدن یک نفر در این سانحه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سرهنگ نصرالله بیگلری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد واژگونی در سه‌راهی «نیکویه»، جاده قدیم «قزوین – رشت» بلافاصله عوامل انتظامی، پلیس‌راه، ستاد بحران، آتش‌نشانی، اداره راه و عوامل محیط‌زیست جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

رئیس پلیس‌راه استان اظهار کرد: در بررسی به‌عمل‌آمده توسط مأموران پلیس‌راه مشخص شد یک دستگاه تریلی تانکردار حامل بار «اسید فرمالین» در محور فوق واژگون که در این سانحه راننده خودرو مجروح و به مراکز امدادی انتقال داده شد.

وی افزود: با توجه به پخش شدن بار «اسید فرمالین» در جاده، بلافاصله با همکاری عوامل آتش‌نشانی، ستاد بحران، اداره راه و عوامل محیط‌زیست اقدامات ایمنی جاده و تخلیه بار تریلی صورت پذیرفت.

بیگلری با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان پلیس‌راه، علت این حادثه عدم توجه به جلوی راننده تریلی تانکردار بوده است، به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی در حالت خستگی و خواب‌آلودگی خودداری کنند.

یک کشته در واژگونی سواری پراید در قزوین

رئیس پلیس‌راه استان همچنین اعلام کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سانحه رانندگی در جاده «باراجین» دوراهی «کامان» بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس‌راه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور مأموران پلیس‌راه مشخص شد یک دستگاه سواری پراید از مسیر خود منحرف و واژگون و راننده به علت شدت ضربات وارده در دم فوت کرده است.

بیگلری افزود: کارشناسان پلیس‌راه پس از بررسی‌ها، علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده سواری پراید ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی اعلام کردند.

رئیس پلیس‌راه استان در پایان تصریح کرد: قوانین راهنمایی و رانندگی ضامن سلامتی شهروندان در رانندگی است و از شهروندان انتظار داریم با رعایت و احترام به قوانین شاهد حوادث تلخ رانندگی در جامعه نباشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: