• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3390-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

محدودیت ترافیکی به‌مناسبت مراسم روز ۱۳ آبان ماه در قزوین

رئیس پلیس راهور استان قزوین گفت: امروز از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد، از تقاطع خیابان شهدا به سمت شهربانی و بالعکس و همچنین تمام کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به این خیابان کاملاً در محدوده ترافیکی هستند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سرهنگ مهرداد حسن‌پور، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی روز یکشنبه ۱۳ آبان اظهار کرد: هم‌زمان با برگزاری تجمع بزرگ سیزده آبان، پلیس راهور استان قزوین محدودیت‌های ترافیکی را در قزوین و شهرهای تابعه اعمال کرده است.

وی ادامه داد: به همین منظور، از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد، از تقاطع خیابان شهدا به سمت شهربانی و بالعکس و همچنین تمام کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به این خیابان کاملاً در محدوده ترافیکی هستند.

رئیس پلیس راهور استان قزوین اظهار کرد: همچنین از ساعت ۸ صبح، محدودیت دوم ترافیکی از خیابان آزادی به سمت خیابان شهربانی و چهارراه انصاری به سمت سه‌راه شهربانی آغاز می‌شود.

وی عنوان کرد: با توجه به ازدیاد جمعیت محدودیت‌های ترافیکی دیگری نیز در برخی مسیرها ازجمله خیابان طالقانی، خیابان نادری و خیابان امام اعمال خواهد شد و هم‌زمان با ساعت تعطیلی مدارس این مسیرها بازگشایی می‌شود.

حسن‌پور ضمن دعوت رانندگان به سعه‌صدر افزود: رانندگان با توجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز یکشنبه، از مسیرهای جانبی استفاده کرده و با نیروهای انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: