• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-1297-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دادگستری آبیک:

گسترش فرهنگ صلح و سازش در دستور کار دستگاه قضا است

رئیس جدید دادگستری آبیک گفت: گسترش فرهنگ صلح و سازش، پیشگیری از وقوع جرم و برقراری نظم، امنیت و عدالت از دیگر برنامه‌های بنده در طول مدت ریاست در دستگاه قضاست.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، داود قلعه‌قوند در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان آبیک که با حضور رئیس‌کل دادگستری، دادستان قزوین و جمعی از مسئولان قضایی برگزار شد، اظهار کرد: ایمان بر 4 رکن یقین، صبر، عدل و جهاد استوار است و مؤمن به وجود روز حساب، عدالت و جلب رضایت خداوند یقین دارد.

وی ادامه داد: شرط تشخیص حق از باطل، همراهی تقوا و ایمان خداوند است و در ابن حالت بصیرت و معرفت خواهیم داشت که می‌توان عدالت را اجرا کرد.

رئیس جدید دادگستری آبیک خاطرنشان کرد: امنیت و عدالت لازم و ملزوم یک‌دیگر هستند چراکه بدون امنیت امکان اجرای عدالت وجود نداشته و همین‌طور بدون عدالت، امنیت ماندگار محقق نمی‌شود.

قلعه‌قوند تأکید کرد: جلب رضایت خداوند اولین برنامه بنده بوده چراکه عمل به نیت وابسته است و جلب اعتماد مردم دومین برنامه چراکه اگر مردم به قوای 3 گانه کشور اعتماد کنند، ما نیز به اهدافمان دست می‌یابیم.

رئیس جدید دادگستری آبیک عنوان کرد: گسترش فرهنگ صلح و سازش، پیشگیری از وقوع جرم و برقراری نظم، امنیت و عدالت از دیگر برنامه‌های بنده در طول مدت ریاست در دستگاه قضاست.

حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی میرامینی امام‌جمعه آبیک نیز در این مراسم اظهار کرد: به گفته قرآن باید در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی مقابله و با شرکت در راهپیمایی، دشمن را از رسیدن به اهداف شومش دور کرد که ایمان و باور به قرآن موجب ایجاد رعب و هراس در دل آن‌ها می‌شود و این اعلام موضع برای خداوند اهمیت بسیاری دارد.

امام‌جمعه آبیک بیان کرد: هر چیزی در نظام اسلامی دلیل بر اسلامی بودن نیست و فضا باز بوده تا زمینه رشد برای همگان فراهم شود و صلوات فرستادن نورانیت و بلوغ بالاتری نسبت به کف زدن نیاز دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: