• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-4090-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اختصاص 14 میلیارد اعتبار به اداره کل منابع طبیعی قزوین

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اعلام این خبر که 14 میلیارد تومان اعتبار صندوق ملی توسعه که به استان تعلق گرفته است، گفت: تلاش می‌کنیم با توافق استانداری این اعتبار به 35 میلیارد تومان افزایش یابد که با جذب آن انقلابی در اجرای پروژه‌های آبخیزداری و منابع طبیعی در استان خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علی‌اکبر اسدالهی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در دادسرا با محمد قاسمی دادستان استان دیدار کرد.

علی‌اکبر اسدالهی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اعلام این خبر که 14 میلیارد تومان اعتبار صندوق ملی توسعه که به استان تعلق گرفته است، گفت: ما تلاش می‌کنیم با توافقی که با استانداری انجام خواهیم داد این اعتبار به 35 میلیارد تومان افزایش یابد که با جذب آن انقلابی در اجرای پروژه‌های آبخیزداری و منابع طبیعی در استان خواهد شد.

وی افزود: اجرای 50 هزار هکتار عملیات بیولوژیک در استان کار بسیار دشواری است که به کمک تسهیلگران و با اعتبارات صندوق ملی توسعه به انجام خواهیم رساند.

محمد قاسمی دادستان استان در این دیدار تصریح کرد: در بحث منابع طبیعی و انفال هنوز این باور ایجاد نشده است که این میراث برای آیندگان است به همین دلیل در بسیاری از موارد منابع طبیعی وجه‌المصالحه افراد سیاسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمامی این موارد باعث نمی‌شود که ما از رسالتی که داریم عقب‌نشینی کنیم و همانند گذشته در کنار منابع طبیعی خواهیم بود و با متخلفین و متجاوزان به این حوزه به‌شدت برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: