• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-4290-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

آمادگی کامل پلیس برای برگزاری کنگره 3 هزار شهید در قزوین

رئیس کمیته امنیت و حفاظت کنگره 3 هزار شهید والامقام استان قزوین از آمادگی کامل پلیس قزوین برای برگزاری یک رویداد تاریخی و فرهنگی در استان خبر داد.

سردار مهدی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: کنگره 3 هزار شهید که به مدت 4 روز در مکان نمایشگاه بین‌المللی قزوین برگزار خواهد شد پلیس قزوین تدابیر ویژه امنیتی – انتظامی و ترافیکی برای این رویداد تاریخی و فرهنگی استان اتخاذ کرده است.

رئیس کمیته امنیت و حفاظت کنگره 3 هزار شهید استان قزوین عنوان کرد: کنگره 3 هزار شهید استان فرصتی است که بتوانیم از امنیتی که حاصل خون شهدا است با پوشش امنیتی – انتظامی و ترافیکی در برگزاری هر چه مطلوب این مراسم در برابر ایثار و شهادت آن‌ها ادا دین کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه این کنگره با حضور خانواده 3 هزار شهید استان، مسئولین لشکری و کشوری و آحاد امت حزب‌الله برگزار خواهد شد و از حساسیت بالایی برخوردار است، افزود: در برگزاری کنگره در راستای تأمین امنیت مراسم گشت‌های پیاده و خودرویی ما فعال و پلیس راهور استان نیز، ضمن اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مبادی منتهی به مکان مراسم بر تردد و ترافیک خودروها نظارت کامل خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی از تقاطع صداوسیما، میدان حج و اسماعیل‌آباد به سمت نمایشگاه بین‌المللی، اجرا خواهد داشت، تصریح کرد: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 7 تا 13 در 4 روز از برگزاری مراسم اعمال خواهد شد.

رئیس کمیته امنیت و حفاظت کنگره 3 هزار شهید استان اضافه کرد: تردد به «اسماعیل‌آباد» از سمت میدان «شورا» به سمت آزادراه و از اسماعیل‌آباد به قزوین از آزادراه و از دیگر مسیرهای منتهی به قزوین در زمان محدودیت‌های ترافیکی امکان‌پذیر خواهد بود.

محمودی از شهروندان خواست: همکاری لازم را با پلیس در تأمین نظم و امنیت کنگره 3 هزار شهید قزوین داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: