• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-1797-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بسیجیان ابوذر و عمار زمان خود باشند

مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه امام رضا (ع) با اشاره به اینکه بسیجیان باید ابوذر و عمار زمان خود باشند، گفت: استکبارستیزی مقابله با ظلم است و در هرزمانی اگر ظالمی بخواهد ظلم کند بسیجی فریادرس مظلومان خواهد بود چراکه از تهدید و تطمیع نمی‌هراسد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن شجاعی‌مهر مسئول نماینده ولی‌فقیه امروز ۲۹ آبان در نشست خبری که به‌مناسبت هفته بسیج در سپاه امام رضا (ع) البرز برگزار شد، اظهار کرد: اولین شاخصه در عصر حاضر اصل مکتب محوری است که به معنای انس با خدا، توسل، توکل، تلاش، کوشش و واگذاری به خداوند متعال است.

وی ادامه داد: در عصر حاضر که عصر ظهور تمدن‌های الهی‌محور است اصل ولایت‌مداری و ولایت‌محوری یکی دیگر از اصول بسیجی بودن به شمار می‌رود.

مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه امام رضا (ع) اضافه کرد: بسیجی در مسیر رسیدن به خداوند پیش می‌رود و با حرکت و پیشرفت انقلاب ما ثابت کرده که یک‌لحظه در این راه متوقف نشده است.

وی با اشاره به اینکه بسیجی اهل شک و سوءظن نیست و دارای حرکات انقلابی و جهادی است، ادامه داد: پرکار بودن بسیج بُعد دیگر آن است و در هر عرصه‌ای سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی بسیج باید پرتلاش باشد.

شجاعی‌مهر در پایان با اشاره به اینکه بسیجیان باید ابوذر و عمار زمان خود باشند، عنوان کرد: استکبارستیزی مقابله با ظلم است و در هرزمانی اگر ظالمی بخواهد ظلم کند بسیجی فریادرس مظلومان خواهد بود چراکه از تهدید و تطمیع نمی‌هراسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: