• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-394-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : گفتگو

داور جشنواره تولید محتوای رضوی:

140 اثر جشنواره رضوی مورد داوری قرار گرفت/ آثار جشنواره رضوی دارای کیفیت بالایی است

داور جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی گفت: 140 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره تولید محتوای رضوی نسبت به دوره‌های قبل از کیفیت بالاتری برخوردار است و شاهد رشد تولید محتوا در این حوزه بودیم.

جواد موحد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به داوری آثار جشنواره تولید محتوای رضوی تصریح کرد: ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی میزبان 140 اثر در 3 بخش تولید محتوای دیجیتال، فعالیت‌های فرهنگی و ایده‌های رضوی است.

وی افزود: بخش‌های اصلی این دوره از جشنواره نسبت به دوره‌های گذشته موردبازنگری قرارگرفته است و آثار ارسالی به دبیرخانه از کیفیت بالایی برخوردار است؛ با توجه به بخش‌های فرهنگی جشنواره در این دوره تولید محتوا خوبی صورت گرفته است و شاهد آثار خوبی هستیم.

 داور جشنواره رضوی یادآور شد: در حوزه تلفن همراه آثار باکیفیت بهتری ارسال‌شده است، همچنین در بخش ایده رضوی تعداد آثار کم است که نشان می‌دهد باید به این بخش توجه بیشتری کرد و برای دوره‌های بعدی جشنواره باید درزمینهٔ ایده کارگاه‌های آموزشی چندروزه برگزار کنیم.

وی با اشاره به بخش فعالیت‌های فرهنگی، بیان کرد: در این بخش نیز شاهد حضور پررنگ کانال و صفحات پرمخاطب شبکه اجتماعی بودیم که به انتشار فرهنگ رضوی می‌پردازند، امیدواریم در سال آتی شاهد حضور پررنگ فعلان عرصه دیجیتال در حوزه فرهنگ اهل‌بیت (ع) باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: