• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-691-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین خبر داد:

همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جهت مهاجرت معکوس روستائیان

مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین گفت: روستاها به‌عنوان مرکز تولید و نیروی مولد جامعه هستند و با ارائه خدمات در آن‌ها می‌توان مهاجرت معکوس را ایجاد و مردم روستاها را از کوچ بی‌رویه منصرف کرد که بنیاد مسکن در این زمینه خدمات مناسبی را ارائه داده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، صالح صادق‌پور مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین در دیدار با بخشی مدیرکل ذیحسابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و گونجی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار کرد: رسالت اصلی دیوان محاسبات پیشگیری از وقوع تخلفات و رعایت قوانین و تسهیل‌گری در اجرای بهینه قوانین است.

وی ادامه داد: با توجه به ماهیت انقلابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، این نهاد در تمام کشور جزو دستگاه‌هایی است که تخلفات محدودی را در آن شاهد هستیم و این آمادگی را داریم تا مانند گذشته برای ارائه خدمات شایسته در روستاها همکاری نزدیکی را با این نهاد داشته باشیم.
 
وی ارائه خدمات فراوان در روستاها را نیازمند توسعه دانست و افزود: روستاها به‌عنوان مرکز تولید و نیروی مولد جامعه هستند و با ارائه خدمات در آن‌ها می‌توان مهاجرت معکوس را ایجاد و مردم روستاها را از کوچ بی‌رویه منصرف کرد که بنیاد مسکن در این زمینه خدمات مناسبی را ارائه داده است.

بخشی مدیرکل ذیحسابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز با اشاره به ماهیت خدماتی و عام‌المنفعه بودن این نهاد تشریح کرد: قانون و رعایت و تعهد به آن سرلوحه امور کلیه مدیران و کارکنان این نهاد است و چون این نهاد توسط امام خمینی(ره) پایه گذاشته شده، وظیفه ما سنگین‌تر است چراکه دستگاه‌های نظارتی از این نهاد توقع بیشتری دارند و تمام تلاش ما برای توسعه سازندگی و رفع محرومیت از چهره روستاها خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: