• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-197-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دادستان شهرستان البرز خبر داد:

جلوگیری از فعالیت دو پزشک به دلیل تخلفات متعدد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز با تأکید بر لزوم نظارت دانشگاه‌های علوم پزشکی بر مراکز درمانی از جلوگیری از فعالیت دو پزشک به دلیل تخلفات متعدد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
محمود محمودخانی از پلمپ دو مرکز تزریقاتی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: در این زمینه از فعالیت ۲ پزشک که دارای تخلفات متعدد بوده‌اند نیز جلوگیری شده است.

وی بر ضرورت اولویت‌بندی موضوعات و مسائل مربوط به بهداشت عمومی در راستای تأمین سلامت مردم تأکید و اضافه کرد: دادستان به‌عنوان مدعی‌العموم در موضوعاتی که مربوط به‌سلامت جامعه است با جدیت پیگیر است و در این راستا به دانشگاه‌های علوم پزشکی تأکید شده که نظارت لازم را بر مراکز درمانی داشته باشند.

دادستان شهرستان البرز تأکید کرد: دانشگاه‌های علوم پزشکی و سایر نهادهای نظارتی در حوزه سلامت باید نظارت‌های دقیق‌تری را اعمال کنند تا شاهد چنین تخلفاتی که جان انسان‌ها را تهدید می‌کند، نباشیم.

به گزارش ایسنا، چندی پیش تزریق سرم بدون حضور و نظارت پزشک دریکی از بهداری‌های شهر الوند موجب فوت یکی از شهروندان شد که دادستان شهرستان البرز از بازداشت تزریق کننده دارو به اتهام قصور منجر به فوت (قتل غیر عمد) خبر داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: