• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-592-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

معاون امور عمرانی استاندار قزوین:

طرح آمایش مبنای برنامه‌ریزی‌های کلان استان قزوین است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به فرآیند برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌های مهم استان قزوین تشریح کرد: طرح آمایش در سطح کلان قرار دارد که هر نوع برنامه و تصمیمی در قالب آن طرح انجام می‌شود، بعداز آن تصمیم‌گیری‌های کلان استان در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان رسیدگی می‌شود.

علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، درخصوص شناسایی و حل مشکلات مختلف استان اظهار کرد: در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف از قبیل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی راهکارهای مختلفی به‌صورت کلان پیش‌بینی‌شده که متناظر با آن در استان این راهکارها اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش اقتصادی در استان ستاد رفع موانع تولید، شورای سرمایه‌گذاری و اقتصاد مقاومتی مشغول به فعالیت هستند و در بخش‌های عمرانی نیز شورای معادن و شورای ترافیک جلساتی را برگزار می‌کنند که در هر یک از این بخش‌ها راهکارهای رفع موانع پیش‌بینی‌شده و متناظر با آن اقدام صورت می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به فرآیند برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌های مهم استان قزوین تشریح کرد: طرح آمایش در سطح کلان قرار دارد که هر نوع برنامه و تصمیمی در قالب آن طرح انجام می‌شود، بعدازآن تصمیم‌گیری‌های کلان استان در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان رسیدگی می‌شود و بعدازآن یک پله پایین‌تر توسط کارگروه‌های مختلفی که زیرمجموعه شورای برنامه‌ریزی استان هستند موردبررسی قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر انعکاس شبهه‌هایی در خصوص فرآیند تصمیم‌گیری در حوزه‌های مختلف استان گفت:  حضور صاحب‌نظران، متخصصان، مشاورین و افرادی که در حوزه‌های مختلف سابقه داشتند غیرقابل‌انکار است ولی تصمیم‌گیری نهایی همواره با عالی‌ترین مرجع استان صورت می‌گیرد.

فرخزاد تأکید کرد: حتماً برای هرچه بهتر انجام شدن امور از افراد مختلف نظرخواهی می‌شود ولی تصمیم نهایی را استاندار می‌گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: