• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-293-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فراخوان مسابقه عکاسی «تجارت و بازار جاده ابریشم»

کمیته دانشجویی شبکه دانشگاه‌های جاده ابریشم موسوم به USSUN طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی کرده که مسابقه عکاسی سال ۲۰۱۹ با عنوان «تجارت و بازار در جاده ابریشم» است و دانشجویان علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های خود را ارسال کنند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، دانشجویان علاقه‌مند به همکاری علمی و بین‌المللی می‌توانند در مسابقه عکاسی سال ۲۰۱۹ با عنوان «تجارت و بازار در جاده ابریشم» که کمیته دانشجویی شبکه دانشگاه‌های جاده ابریشم موسوم به USSUN طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری آن کرده است شرکت کنند.

دانشجویان شرکت‌کننده باید از دانشگاه‌های عضو شبکه دانشگاه‌های جاده ابریشم باشند که دانشگاه بین‌المللی امام خمینی ره یکی از اعضای فعال آن است.

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در مسابقه عکس‌های خود را با موضوعات فعالیت‌های تجاری، امکانات و کالاها و صحنه‌های مربوط به دادوستد در بازارهای سنتی یا مدرن را به آدرس sunofficialphocos@gmail.com ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار سی‌ویکم می ۲۰۱۹ مطابق با دهم خرداد ۱۳۹۸ است و هر شرکت‌کننده می‌تواند تا ۵ عکس ارسال کند و شرکت در مسابقه مستلزم ورود به وب‌سایت سان به آدرس sun-silkroadia.org و تکمیل فرم ثبت‌نام است.

به گزارش ایسنا، اجلاس چهارم شهریورماه ۱۳۹۷ در کشور ایتالیا برگزار و از آثار ۴ نفر از دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تقدیر شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: