• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1494-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بسیج تمام‌شدنی نیست

مسئول معاونت اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بسیج تمام‌شدنی نیست، گفت: برخی در پی مطرح کردن تمام شدن بسیج هستند که باید گفت این تفکر تنها تفکر شیطانی است.
 
به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سردار محمد امیرخانی مسئول معاونت اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دقایقی قبل در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان البرز، اظهار کرد: امروز دشمنان ما هنوز به آن نتیجهٔ نهایی که مدنظر آن‌ها است نرسیدند و همچنان در تلاش هستند تا برای انقلاب و نظام ما ایجاد مشکل کنند که باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از ابتدا درصدد نابودی انقلاب بوده‌اند، عنوان کرد: هرساله روش‌های مشکل سازی برای انقلاب را تغییر می‌دهند و باهدف ایجاد مشکلات در نظام ما ۸ سال جنگ را بر ما تحمیل کردند، و در حال حاضر نیز متوسل به فشارهای اقتصادی شدند.

مسئول معاونت اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: ورود به مسائل قومی و قبیله‌ای و مطرح کردن اختلاف بین شیعه و سنی از دیگر مسائلی بود که دشمنان به آن واردشده و نتیجه نگرفتند؛ در حال حاضر نیز به‌وسیلهٔ رسانه‌ها در تلاش هستند تصویر دروغین از نظام منتشر کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که نظام را تروریست پرور، عاجز از حل مشکلات خود و مشکلات داخلی بین مسئولان معرفی کنند که باید توجه کرد چرا موفق نشدند.

امیرخانی اظهار کرد: ما در سال ۵۷ در کل ایران ۵۰ دانشگاه داشتیم امروز بیش از 2 هزار مرکز آموزش عالی داریم که نشان می‌دهد دستاوردهای انقلاب همچنان در حال افزایش است.

وی ادامه داد: امروز افزایش بی‌شمار تعداد دانشجویان، گازکشی در روستاها و برخورداری اکثر روستاها از نعمت برق نشان‌دهنده دستاورد انقلاب است بنابراین بااین‌همه دستاورد نمی‌توان گفت این انقلاب و نظام در آستانهٔ فروپاشی است.

مسئول معاونت اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ما بسیجیان و سربازان ولایت باید در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، دستاوردهای آن را برای دشمنان و دوستان خود تبیین کنیم، ادامه داد: امروز زمان هوشمندانه رصد کردن، منصفانه نقد کردن و حکیمانه همت کردن است.
 
وی بابیان اینکه قطار انقلاب در حال حرکت است و تا زمانی که به دست صاحب اصلی آن برسد ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: بررسی کارنامهٔ عملکرد بسیج مستضعفین نشان از تدبیر اندیشمندانهٔ مقام معظم رهبری دارد و اگر بسیج را منحل کرده بودیم کارها روی زمین می‌ماند.

مسئول معاونت اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیج در عرض و درصدد رقابت با هیچ دستگاهی نیست و هر مسئولی به‌صورت مجزا عمل می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: