• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1694-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:

فضای مجازی قابلیت بالایی در ترویج فرهنگ رضوی دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، گفت: فضای مجازی قابلیت‌های فراوانی دارد که باید از این فضا جهت ترویج فرهنگ رضوی استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
آیین اختتامیه ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی با حضور محمدرضا بهمنی خدنگ رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور و مسئولان استانی در حسینیه امینی‌ها در حال برگزاری است.

اکبر اسکندر نژاد در این مراسم تصریح کرد: امام رضا (ع) تنها امامی است که ایران اسلامی این افتخار را دارد که میزبان این حضرت است و از خزائن و سیره این امام رئوف نهایت استفاده را می‌برد.

وی افزود: فضای مجازی فضایی پرظرفیت است که نزد آحاد جامعه قرار دارد و ما به‌عنوان مسئولین فرهنگی تلاش می‌کنیم با سخنرانی و برنامه‌های فرهنگی جذابیت این فضا را کاهش دهیم اما باید از این فضا استفاده کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار کرد: باید تلاش کنیم از این فضا در بخش فرهنگی به‌صورت بهینه استفاده کنیم، برگزاری جشنواره سیره رضوی و برنامه‌های جذاب و نویدبخش مواردی است که می‌توان فرهنگ رضوی را عرضه کرد.

وی بیان کرد: در بخشی از آیتم‌ها توان و رغبت ما کم است و امیدواریم که با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد و موسسه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال بتوانیم در این رشته‌ها هم موفق شویم؛ به اعتقاد ما این رشته قابلیت بالایی برای سیره رضوی دارد که باید موردتوجه قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی در سه بخش فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال، تولید محتوای دیجیتال و ایده‌های دیجیتال رضوی برگزار شد، که در این جشنواره درمجموع ۱۴۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: