• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-2494-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : گفتگو

رتبه اول عملکرد میراث فرهنگی استان قزوین در کشور

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین در ارزیابی عملکرد شش‌ماهه شاخص‌های اختصاصی ادارات کل میراث فرهنگی کشور در سال ۹۷ موفق به کسب رتبه اول شد.

محمدعلی حضرتی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین در ارزیابی عملکرد شش‌ماهه شاخص‌های اختصاصی ادارات کل میراث فرهنگی کشور در سال ۹۷ موفق به کسب رتبه اول شد.

وی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: در راستای سنجش عملکرد ادارات کل استانی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ازحیث میزان تحقق برش شاخص‌های اختصاصی در چهار حوزه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی، گردشگری و سرمایه‌گذاری در نیمسال اول سال ۹۷ توسط دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی کشور، این اداره کل با تلاش و همت کارشناسان حوزه‌های مختلف توانست به استانداردهای تعریف‌شده دست‌یافته و برترین رتبه را در میان ۳۱ استان کشور کسب کند.

حضرتی اظهار کرد: امیدوارم با همدلی و همکاری پرسنل این اداره کل بتوانیم با ارائه برنامه‌های جامع و کامل و اجرای آن در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شاهد تداوم این روند و کسب موفقیت‌های چشمگیر در ارزیابی نهایی پایان سال باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: