• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1492-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی-امنیتی استاندار قزوین:

نباید از فعالیت سیاسی دانشجویان، واهمه داشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تأکید کرد: از فعالیت سیاسی دانشجویان در فضای دانشگاه‌ها، نباید واهمه داشت و باید به فضای علمی و دانشجویی اعتماد پیدا کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، علیرضا آشناگر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در جلسه کمیسیون امنیت دانشجویی با تبریک ایام ربیع‌الاول، هفته بسیج و روز دانشجو اظهار کرد: فضا در این ایام فضای سیاسی نیست، از کار سیاسی هم‌زمان با کار فرهنگی اصلاً نباید واهمه داشته باشیم باید به فضای علمی و دانشجویی اعتماد پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر به دنبال این هستیم که به‌عنوان موضوع ضروری، گفتگو را در سراسر جامعه تعمیم بدهیم و دانشگاه یکی از جاهایی است که دانشجویان باید گفتگو را در آن تمرین کنند.

آشناگر اضافه کرد: در مسیر گفتمان باید تفاوت‌ها و تمایزات را به رسمیت بشناسیم و اشتراکاتمان را تقویت کنیم، کنش‌های سیاسی را در دانشگاه به رسمیت بشناسیم و رصد کنیم تا دیگران هدایت‌کننده نباشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین ابراز کرد: در حال حاضر به دنبال این هستیم که به‌عنوان موضوع ضروری، گفتگو را در سراسر جامعه تعمیم دهیم و دانشگاه یکی از جاهایی است که دانشجویان باید گفتگو را در آن تمرین کنند.

وی بیان کرد: هدفمان این باشد که محیط دانشگاه محیط آرامی باشد ولی باید دغدغه‌های، سیاسی و اجتماعی دانشجویان نیز پاسخ داده شود.

آشناگر در پایان یادآور شد: مسئولیت برگزاری مراسم روز 16 آذر به عهده مدیران دانشگاه است در این راستا به سخنرانان تذکر داده شود به دغدغه‌های مدیریت توجه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: