• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-1491-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اقتصادی استاندار:

یکی از مشکلات استان در حوزه تولید و اشتغال، کم‌کاری برخی مدیران است

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: کم‌کاری برخی مدیران در استان موجب شده روند تولید و اشتغال با مشکلات جدی مواجه شود و این رویکرد باید اصلاح شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری استان اظهار کرد: ناهماهنگی و کم‌کاری برخی مدیران در استان موجب شده روند تولید و اشتغال با مشکلات جدی مواجه شود و این رویکرد باید اصلاح شود.

وی در خصوص مشکلات یک واحد تولید کاغذ که به‌تازگی پس از تعطیلی دوباره راه‌اندازی شده خاطرنشان کرد: این طرح برای ما مهم است زیرا بیش از ۳۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند اما متأسفانه برخی مدیران همراهی نمی‌کنند.

معاون اقتصادی استاندار قزوین افزود: به نظر می‌رسد برای برخی هیچ تفاوتی ندارد که تولید راه بیفتد و عده‌ای سر کار بروند و نگاه به اشتغال و تولید با این رویکرد در استان مشکل‌ساز است.

معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: یک واحد بدون وام دولتی توانسته خود را احیا کرده و وارد تولید شود و هرروز عقب افتادن چرخ کارخانه آسیب‌رسان است.

وی ابراز کرد: ادارات هماهنگی لازم را ندارند و گاهی مشاهده می‌شود واحدی که سال‌هاست فعالیت می‌کرده امروز در طرح توسعه خود با مشکلاتی مواجه می‌شود و مدیران ایراد می‌گیرند که مجوز از ابتدا اشتباه صادرشده که بیانگر ناهماهنگی مدیران است.

حبیبی اضافه کرد: یک کارخانه آتش گرفت و تعطیل شد و با پیگیری انجام‌شده یک سرمایه‌گذار آمده آن را راه‌اندازی کند اما امروز شرکت گاز مانع‌تراشی می‌کند و بیمه همکاری لازم را ندارد و مخابرات هم کار را طولانی کرده است.

معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: از مدیران استان با جدیت می‌خواهیم با تولید همراهی کنند تا در این شرایط فضای کسب‌وکار و اشتغال بیش از این سخت نشود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: