• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-3294-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

«کرامت» بالاترین فضیلت انسانی است که ظرفیت آن در همه انسان‌ها وجود دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای کانون معلولین توانای قزوین گفت: تبعیض در نظام خلقت جایگاهی ندارد چراکه کرامت سرمایه عظیمی است که می‌تواند در همه انسان‌ها رشد و بالندگی پیدا کند و چه‌بسا معلولان این توانایی را بیشتر از دیگران داشته باشند.
 
به گزارش ایسنا منطقه قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای کانون معلولین توانای استان قزوین به موفقیت‌های شرکت فیروز اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت فیروز با مدیریت آقای موسوی یکی از شرکت‌های بسیار موفق و پیشتاز است که شرط ورود به آن معلولیت است و اتخاذ چنین رویکردی برکات بسیاری برای جامعه به همراه داشته است.
 
وی تصریح کرد: خداوند زمانی که می‌خواهد به انسان‌ها نمره انسانی بدهد، به‌ظاهر آن‌ها نگاه نمی‌کند بلکه می‌فرماید برترین، گران‌قیمت‌ترین، و انسان‌ترین شما کسانی هستند که کرامت آن‌ها از دیگران برتر باشد و این تفسیر خداوند نشان می‌دهد تبعیض در نظام خلقت جایگاهی ندارد چراکه کرامت سرمایه عظیمی است که می‌تواند در همه انسان‌ها رشد و بالندگی پیدا کند و چه‌بسا معلولان این توانایی را بیشتر از دیگران داشته باشند.
 
امام‌جمعه قزوین بابیان اینکه خداوند چیزی را کم نمی‌کند و اگر چیزی را از انسان بگیرد توانایی دیگری به او می‌بخشد، تأکید کرد: خداوند به همه انسان‌ها توانایی بخشیده است و انسان بدون توانایی وجود ندارد و آقای موسوی به‌خوبی توانسته است توانایی‌های معلولان را کشف و به دنیا معرفی کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین پس از شنیدن فعالیت‌های مدیران و کارکنان مجموعه کانون معلولین توانا با ابراز خرسندی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این مجموعه خاطرنشان کرد: شما افتخار و برکت جامعه ما هستید؛ توانمندی‌های این مجموعه آن‌قدر عظیم است که می‌تواند مشکلات بخش‌های دیگر جامعه را نیز برطرف کند.
 
وی در ادامه بابیان اینکه در منابع دینی آمده اگر نماز پذیرفته شود اعمال دیگر نیز پذیرفته می‌شود، گفت: علاوه بر آنکه نماز می‌خوانیم باید نماز را اقامه کنیم. حقیقتاً به معنای واقعی کلمه کارهایی که در این مجموعه انجام می‌شود مصداق اقامه نماز است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: