• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-3494-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی پنجمین جشنواره هنر مقاومت در قزوین

مسئول خانه عکاسان حوزه هنری قزوین اعلام کرد: کارگاه آموزشی عکاسی پنجمین جشنواره هنر مقاومت چهاردهم آذرماه در قزوین برای علاقه‌مندان این رشته برگزار می‌شود.

میثم ملکی‌قزوینی مسئول خانه عکاسان حوزه هنری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: خانه عکاسان حوزه هنری قزوین چهارشنبه چهاردهم آذرماه ساعت ۱۶ هم‌زمان با پنجمین جشنواره هنر مقاومت کارگاه آموزشی عکاسی را برای علاقه‌مندان این رشته برگزار می‌کند.

وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ارتقای دانش عکاسی در بین علاقه‌مندان برشمرد و خاطرنشان کرد: در خانه عکاسان حوزه هنری قزوین چندین کارگاه آموزشی با موضوعات عکاسی مستند برگزار کردیم که ازجمله آن‌ها می‌توان به عاشورا و مردم‌شناسی اشاره کرد.

مسئول خانه عکاسان حوزه هنری قزوین با اشاره به اینکه این کارگاه نیز یکی از موضوعاتی است که با همکاری پنجمین دوره جشنواره مقاومت برگزار می‌شود، اضافه کرد: قسمت عکس این جشنواره با عنوان «زن ایرانی» برگزار خواهد شد که کارگاه‌های جنبی جشنواره در گذشته به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شد ولی در سال جاری در اراک و قزوین نیز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مدرس این کارگاه اشاره کرد: حسن قائدی دبیر پنجمین جشنواره مقاومت مدرس این کارگاه خواهد بود و در دو بخش برنامه خواهد داشت؛ در بخش نخست نکاتی درباره بیانیه شخصی خود و شرح‌عکس و در بخش دوم نیز به عکس‌های جنگ و برخی سوژه‌ها که طی 10 سال اخیر عکاسی کرده می‌پردازد و در پایان این عکس‌ها موردنقد و بررسی خواهد گرفت.

ملکی‌قزوینی با اشاره به اینکه در این کارگاه فرصتی فراهم‌شده است تا علاقه‌مندان از این بستر رایگان استفاده کنند، ابراز کرد: ثبت‌نام در این کارگاه رایگان است و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند با شماره ۰۹۳۷۹۶۹۲۵۲۵ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: