• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-3890-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با احداث 3 بیمارستان محقق می‌شود؛

2 برابر شدن تخت‌های بیمارستانی در قزوین در آینده‌ای نزدیک

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: احداث بیمارستان 700 تختخوابی قزوین، بیمارستان 70 تختخوابی الوند و بیمارستان 160 تختخوابی مهرگان ازجمله طرح‌هایی است که وضعیت تخت‌های بیمارستانی را به 2 برابر وضعیت فعلی افزایش می‌دهد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، بیمارستان 700 تختخوابی قزوین با زیربنای نزدیک به 68 هزار مترمربع در هفت‌طبقه با اسکلت بتنی که عملیات اجرایی آن از بهمن سال 95 در محله مینودر قزوین آغازشده است که بنا است تا فاز نخست این بیمارستان طی 2 سال با صرف اعتبار بیش از 600 میلیارد ریال احداث شود.

این بیمارستان باهدف پاسخگویی به نیاز بیماران و رفع کمبود تخت‌های بیمارستانی در حال احداث و از مصوبات سفر رئیس‌جمهوری در سال 95 به شمار می‌رود.

علی فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین در این بازدید اظهار کرد: در بودجه سال ۹۷ تأمین اعتبار ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی در حد معجزه بود که البته امروز این امر محقق شده است.

وی افزود: از ۴ سال قبل زمین‌یابی پروژه مطرح شد و پس از پیش‌بینی گزینه‌های متعدد این زمین که ازنظر پدافندی، دسترسی به نقاط مختلف شهر و اتوبان مرغوب است انتخاب شد.

فرخزاد خاطرنشان کرد: نیازهای مردم استان قزوین در حوزه بهداشت و درمان با احداث این بیمارستان تا حد زیادی برطرف خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح آن باشیم.

معاون عمرانی استاندار قزوین در پایان گفت: احداث بیمارستان 700 تختخوابی قزوین، بیمارستان 70 تختخوابی الوند و بیمارستان 160 تختخوابی مهرگان ازجمله طرح‌هایی است که وضعیت تخت‌های بیمارستانی را به 2 برابر وضعیت فعلی افزایش می‌دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: