• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-2795-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

صف‌آرایی فوتبالیست‌ها و والیبالیست‌های قزوینی مقابل حریفان

فوتبالیست‌های سفیر نوین آبیک در لیگ سه باشگاه‌های کشور و والیبالیست‌های شهرداری قزوین در لیگ یک مقابل حریفان خود صف‌آرایی می‌کنند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
فوتبالیست‌های سفیر نوین آبیک در لیگ سه باشگاه‌های کشور و والیبالیست‌های شهرداری قزوین در لیگ یک فردا در مقابل حریفان خود صف‌آرایی می‌کنند.

حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، گفت: تیم فوتبال سفیر نوین آبیک در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ سه باشگاه‌های کشور در دیدار خارج از خانه از ساعت ۱۴ فردا در خرم دره میهمان آریامینوی خرم دره زنجان خواهد بود.

وی افزود: فوتبالیست‌های سفیر نوین آبیک که امسال نخستین فصل حضور خود را در رقابت‌های لیگ سه باشگاه‌های کشور تجربه می‌کنند، تا این لحظه از برگزاری مسابقات لیگ سه باشگاه‌های کشور نتایج قابل‌توجهی نگرفته‌اند.

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین با اشاره به اینکه تیم فوتبال سفیر نوین آبیک با کسب 18 امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار دارد، امیدواری کرد که تیم فوتبال سفیر نوین آبیک نماینده استان در رقابت‌های لیگ سه باشگاه‌های کشور بتواند در ادامه رقابت‌های لیگ سه باشگاه‌های کشور بتواند عملکرد بهتری از خود بر جای بگذارد و با برتری مقابل رقبا امتیازهای ازدست‌رفته را جبران کند.

مصاف والیبالیست‌های شهرداری قزوین مقابل نماینده کرمانشاه

اسد شاهمرادزاده دبیر هیئت والیبال استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، اعلام کرد: تیم والیبال شهرداری قزوین در هفته چهارم رقابت‌های لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور مقابل کاشی کاژه کرمانشاه قرار می‌گیرد.

وی با اعلام اینکه والیبالیست‌های شهرداری قزوین در این دیدار از ساعت ۱۶ فردا در سالن شهید بابایی قزوین از میهمان خود پذیرایی می‌کنند، عنوان کرد: تیم والیبال شهرداری قزوین که هفته نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شده بود، در هفته‌های دوم و سوم به ترتیب مقابل تیم‌های کوردبال مهاباد و نماینده تهران بازی را واگذار کرد.

دبیر هیئت والیبال استان قزوین گفت: تیم والیبال شهرداری قزوین که نخستین فصل حضور خود را در رقابت‌های لیگ یک باشگاه‌های کشور تجربه می‌کند، بدون شک برای صعود به رقابت‌های لیگ برتر باید در ادامه رقابت‌های لیگ یک رقبای خود را مغلوب و امتیازهای لازم را جمع‌آوری کند.

شاهمرادزاده اظهار امیدواری کرد که تیم والیبال شهرداری قزوین بتواند در ادامه رقابت‌های لیگ یک عملکرد خوب و قابل قبولی را از خود بر جای بگذارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: