• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4790-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین:

ایسنا منطقه قزوین اخبار را بدون هیچ نگاه فیلتر شده‌ای منعکس می‌کند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین با اشاره به اینکه هر روزه اخبار استان را از طریق رسانه‌ها از جمله ایسنا رصد می‌کند، گفت: ایسنا منطقه قزوین تمامی اخبار را بدون هیچ نگاه فیلتر شده‌ای منعکس می‌کند که قابل تقدیر است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به‌مناسبت 16 آذر روز دانشجو و سالروز تأسیس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، خبرنگاران این خبرگزاری در قزوین با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین دیدار و گفت‌وگو کردند.

منوچهر مهرام در این دیدار که ظهر امروز در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: رسانه‌های استانی و ملی را رصد می‌ کنم و اخبار ایسنا را هم به دلیل ماهیت دانشجویی و دانشگاهی بودن این رسانه، پیگیری می‌کنم.

وی ادامه داد: برخی از رسانه‌ها عینک تک‌رنگ بر روی چشم خود می‌گذارند و همه اخبار و وقایع را تنها از عینک خود می‌بینند ولی ایسنا بدون عینک و زاویه دید خاص همه وقایع را آنگونه که هست می‌بیند و نشر می‌دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین خاطرنشان کرد: ایسنا منطقه قزوین نیز به تبعیت از ایسنا سراسری این رویکرد را دارد و تمامی اخبار را بدون هیچ نگاه فیلتر شده‌ای منعکس می‌کند که قابل تقدیر است.

وی که خود در سال‌های آغازین دهه 60 دوران دانشجویی‌اش را سپری کرده است، ضمن تبریک این روز به دانشجویان عنوان کرد: دانشجویان باید مطالعه خود را افزایش دهند و تنها به مطالعه کتب درسی بسنده نکنند.

مهرام در خصوص چگونگی فعالیت‌ سیاسی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: دانشجویان در دانشگاه می‌توانند آزادانه فعالیت سیاسی داشته باشند زیرا هر جریانی دیدگاه خاص خود را دارد ولی افراد افراطی‌ در هر جریان سیاسی اجازه‌ فعالیت در دانشگاه را ندارند زیرا ثمره‌ای به جز تشویش در فضای دانشگاه ندارد؛ ضمن اینکه مباحثات و مناظرات سیاسی در دانشگاه برگزار می‌شود و دانشجویان در آن حضور فعال دارند.

گزارش تفصیلی این دیدار صمیمانه را به زودی در ایسنا قزوین بخوانید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: