• چهارشنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-890-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری قزوین اعلام کرد:

اجرای 39 پروژه در راستای محرومیت‌زدایی روستاهای قزوین

به‌منظور تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی در دهستان‌های محروم از طریق تجمیع اعتبارات دستگاه‌های اجرایی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الأمر (عج) استان و خودیاری مردمی صورت گرفته، تاکنون ۳۹ پروژه در دهستان‌های مذکور در دست اجرا و یا آماده بهره‌برداری هستند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
اکرم نجفی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری در جلسه هماهنگی اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های محروم استان اظهار کرد: به‌منظور تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی در دهستان‌های زوارک از بخش الموت شرقی، دستجرد از بخش الموت غربی و چوقور از بخش طارم سفلی، طرح محرومیت‌زدایی از طریق تجمیع اعتبارات دستگاه‌های اجرایی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب‌الأمر (عج) استان و خودیاری مردمی صورت گرفته و تاکنون ۳۹ پروژه در دهستان‌های مذکور در دست اجرا و یا آماده بهره‌برداری هستند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی در قالب این طرح، رضایتمندی روستائیان را در پی داشته است و در صورت مشارکت اهالی سایر روستاها، امکان اجرای طرح‌های بیشتر وجود دارد.

نجفی در پایان یادآور شد: در سال ۹۸ ضمن ادامه اجرای پروژه‌های تعیین‌شده، سه دهستان محروم دیگر از شهرستان‌های تاکستان و آوج برای محرومیت‌زدایی و اجرای پروژه‌های عمرانی مشخص‌شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: