• سه شنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-2291-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اقتصادی استانداری قزوین:

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی اولویت استان قزوین است

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: برای رونق اقتصاد و تقویت اشتغال مهم‌ترین اولویت مدیران استان تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی و استفاده از ظرفیت همه واحدهاست.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
منوچهر حبیبی در بازدید از دو واحد صنعتی تولید چینی و تهویه که به دلیل مشکلاتی از چرخه تولید خارج شده و در حال بازگشت به چرخه تولید هستند، اظهار کرد: امروز با فشار اقتصادی دشمنان و تحریم‌های ناجوانمردانه شاهد چالش‌هایی در تولید هستیم که باید با اتکا به توان داخلی از این مشکلات عبور کنیم.

وی اضافه کرد: استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در بخش صنعت و تولید یکی از راهکارها برای حل برخی مشکلات است که در این میان ضمن شناسایی واحدهای توانمند برای عبور از موانع عزم جدی داریم.

معاون اقتصادی استانداری قزوین یادآور شد: تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های نیمه‌تمام و واحدهایی که به دلایل مختلف تعطیل‌شده‌اند از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است.

وی خاطرنشان کرد: این دو واحد صنعتی با پیگیری مدیران دستگاه‌های متولی و قضایی استان در حال برگشت به چرخه تولید هستند و تلاش می‌کنیم این‌گونه واحدها در کوتاه‌ترین زمان ممکن با برطرف کردن مشکلات خود به تولید بازگردند.

حبیبی تصریح کرد: واحد تولید چینی بعد از ۷ سال با پیگیری فرماندار و مدیران اجرایی و قضایی استان فعالیت خود را آغاز کرده است و واحد تولید تهویه نیز که در حال حاضر ۹۰ درصد قطعات موردنیازش را در همین واحد تولید و تأمین می‌کند که به‌زودی وارد چرخه تولید صد در صد داخلی خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: