• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2195-5
  • خبرنگار : 59022
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با حضور معاون حقوقی وزیر صورت گرفت؛

افتتاح دو طرح ورزشی در دومین روز از ایام‌الله دھه فجر در تاکستان

با حضور امیررضا خادم معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانها وزارت ورزش و جوانان کشور سالن ھای تنیس روی میز و چندمنظوره تاکستان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، این مراسم باحضور امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و ھماھنگی امور استان ھای وزارت ورزش و جوانان و تنی چند از مسئولان استانی و شهری و جمعی از قهرمانان و مدال‌آوران ورزشی برگزار شد.

امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و ھماھنگی امور استان ھای وزارت ورزش و جوانان نیز در این برنامه گفت: در سطح کشور و استان قزوین اختصاص بخشی از درآمدهای واصله از طریق مالیات بر ارزش‌افزوده موجبات تحولات و تغییرات مثبتی در توسعه پروژه‌های عمرانی ورزش و جوانان شده است.

خادم افزود: افزایش ارزش‌افزوده کشور رابطه مستقیمی با افزایش پروژه‌های عمرانی دارد و هرچقدر درآمدهای مالیاتی بیشتر باشد، نقش سازنده‌تری در فعالیت‌های اقتصادی و توسعه و عمران جامعه در حوزه فرهنگ و جوانان ایفا خواهد کرد.

بهمن طاهرخانی نماینده مردم شهرستان تاکستان گفت: با توجه به اینکه استان قزوین در اکثر زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، صنعت، هنر و خصوصاً ورزش دارای پتانسیل بالقوه‌ای است، لذا باید به مقوله ورزش این استان توسط دولتمردان توجه ویژه‌ای شود تا با تخصیص درست و عدالت محور بودجه ورزشی به شهرستان‌ها، بتوان جوانان را به ورزش علاقه‌مند کرد.

وی ادامه داد: به این دلیل که امروزه و در این شرایط حساس اجتماعی، بدون شک راه گریز و انزجار جوانان از ناهنجاری‌های اجتماعی و قانون‌گریزی، هدایت و تشویش آنان به‌سوی ورزش است که امیدواریم دولتمردان و مسئولین ذی‌ربط در این خصوص، با عنایت ویژه به افزایش اعتبارات و بودجهٔ ورزشی استان موجبات رشد و تعالی حوزه ورزش را با پرورش جوانان این مرزوبوم فراهم آورند.

در این برنامه رضا طاهری فرماندار شهرستان تاکستان ضمن تبریک و گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دستاوردهای چهل‌ساله نظام در ورزش شهرستان گفت: در سال‌های قبل از انقلاب ورزش شهرستان تاکستان از حوزه ھای مغفول و فراموش شده بود که از هرگونه امکانات و ساماندهی لازم بی‌بهره بود ولی امروز بعد از طی دوران ھشت سال دفاع مقدس و تحریم ھای ظالمانه توانسته‌ایم حرف ھای زیادی چه در عرصه ملی و چه بین‌المللی در قالب ورزش ھای تیمی و انفرادی داشته باشیم.

داود محمدی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با اشاره به نقش ورزشکاران در پیروزی انقلاب اظهارکرد: جامعه ورزشی دین خود را نسبت به شکل‌گیری و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کرده است.

وی ادامه داد: ھم اکنون به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ورزش کشور در تمام عرصه ھا و حوزه ھای تخصصی در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد که به غرور می‌توان گفت پای ورزش کشور از عرصه ھای طراوت، شادی و سلامت جسمی و روحی فراتر گذاشته و در حال حاضر ورزش کشور به‌عنوان یکی از قطب ھای صنعتی و نمادی از اقتدار ملی محسوب می‌شود.

عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این برنامه گفت: این سالن با مساحت ۹۰۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۱۱ هزار میلیون ریال در دوطبقه از محل اعتبارات استانی ویژهٔ رشته ھای تنیس روی میز و به‌صورت چندمنظوره در اختیاران ورزشکاران رزمی قرارمی گیرد.

گفتنی است باشگاه ۱۵ خرداد تاکستان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مرکز ورزشی شهرستان تاکستان در حال فعالیت است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: