• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2395-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

قهرمانی بانوی تیرانداز قزوینی در مسابقات آزاد قهرمانی کشور

رئیس هیئت تیراندازی استان از عنوان قهرمانی بانوی تیرانداز استان در رقابت‌های آزاد قهرمانی کشور خبر داد.

حسین زکی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: مرحله نهایی رقابت‌های تیراندازی آزاد قهرمانی کشور در حالی با شناخت و معرفی نفرات برتر به پایان رسید که در این رقابت‌ها تیراندازان استان عملکرد خوب و قابل قبولی داشتند و موفق شدند عناوین ارزشمندی را کسب کنند.

وی افزود: زینب طوماری در این رقابت‌ها، در رشته تپانچه بادی رده سنی بزرگ‌سالان خوب ظاهر و موفق شد در این بخش عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

رئیس هیئت تیراندازی استان قزوین عنوان کرد: مهدیه عباسی‌فر دیگر تیرانداز استان هم در این مسابقات علیرغم این‌که عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت، در مرحله نهایی در جدال با رقبا از گرفتن مدال و قرار گرفتن بر روی سکو بازماند و درنهایت عنوان چهارمی را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: بانوان تیرانداز استان به‌مانند مسابقات قبلی رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور خوش درخشیدند و موفق شدند در این مرحله دو نشان برای کشورمان کسب کنند.

زکی‌زاده عنوان کرد: تیم تیراندازی استان در جریان رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور درنهایت با کسب یک عنوان قهرمانی و یک عنوان چهارمی به کار خود در این مسابقات پایان دهد.

رئیس هیئت تیراندازی استان قزوین اظهار امیدواری کرد که بانوان تیرانداز استان بتوانند در جریان رقابت‌های قهرمانی کشور و لیگ‌های باشگاهی همچنان بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور به میزبانی فدراسیون تیراندازی در تهران برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: