• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-3991-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت قزوین:

هیچ مشکلی در جایگاه‌های تأمین سوخت استان قزوین نداریم

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت قزوین گفت: صبح امروز به دلیل، حجم بالای تردد در شاهراه‌های اصلی استان وقفه نیم ساعتی در انتقال سوخت به چند جایگاه اتفاق افتاد که با پیگیری‌های لحظه‌ای مشکل مرتفع شد و اکنون هیچ‌گونه خلأ در سوخت‌رسانی در استان قزوین نداریم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،‌ در پی تماس تلفنی یکی از مخاطبان درخصوص عدم خدمت‌رسانی دو جایگاه سوخت در سطح شهر قزوین طی تماس با رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت قزوین موضوع را جویا شدیم.

رضا یعقوبی در پاسخ به خبرنگار ایسنا توضیح داد: به دلیل تعطیلاتی که در طی روزهای آینده داریم، حجم بالای تردد در شاهراه‌های اصلی استان موجب شد که امروز صبح در بحث حمل فراورده‌های نفتی به چند جایگاه  زمان 20 تا 30 دقیقه وقفه‌ ایجاد شود که با پیگیری لحظه‌ای موضوع مرتفع شد و اکنون بر اساس آماری که داریم در سطح داخل شهر هیچ جایگاه غیرفعالی وجود ندارد.

وی افزود: جایگاه‌هایی هم که اطلاع داده شده است در حال حاضر فعال هستند، این جایگاه‌ها به دلیل حجم کاری و افزایش فروش در شب گذشته امروز صبح به‌محض اینکه سایت بازشده است سوخت را خریداری کرده‌اند اما همان‌طور که عرض کردم در انتقال آن وقفه نیم ساعتی پیش آمد که خوشبختانه برطرف شده است و اکنون هیچ مشکلی در بحث سوخت‌رسانی در سطح استان نداریم.

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت قزوین در پایان تأکید کرد: به اطلاع شهروندان می‌رسانیم که هیچ‌گونه خلأ در سوخت‌رسانی نداریم و همکاران به‌صورت 24 ساعته در خدمت مردم و مسافرین هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: